Polish Airports vol.2 X

Latest version: v4.5 (2020)

Post Reply
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Image
jodle
50-99 posts
50-99 posts
Posts: 50
Joined: Thursday 15 Sep 2011, 12:41
Location: Czersk

Post by jodle »

Pisałem na forum miesiąc po wydaniu wersji dla P3D v3 o tym, że sklep nadal nie otrzymał poprawionej wersji. Tak niestety jest do dziś. Dlatego grzecznie pytam czy wysłaliście do JustFlight wersję PA2? Nie chcę obciążać "rosyjskich" serwerów. Poza tym kupiłem u nich wcześniej wersję dla FSX/P3Dv1
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

jodle wrote:Pisałem na forum miesiąc po wydaniu wersji dla P3D v3 o tym, że sklep nadal nie otrzymał poprawionej wersji. Tak niestety jest do dziś.
Tak jak wcześniej pisałem, wszystkie sklepy otrzymują wszystkie produkty i aktualizacje jednocześnie, jest to wysyłane jednym mailem do wszystkich. Jeśli jeden sklep publikuje to po dwóch godzinach a inny nie publikuje po dwóch miesiącach, to nie jest to nasza wina i niestety nie możemy nic z tym poradzić, taka jest wola sprzedawcy. Jeśli oferta sklepu nie odpowiada, należy przestać z niego korzystać na poczet innego sklepu, który ma szybszą prędkość obsługi (np. Simmarket). Przy okazji - to nie jest "poprawiona" wersja tylko wersja z dodaną funkcjonalnością jaką jest obsługa nowej platformy.
jodle wrote:Dlatego grzecznie pytam czy wysłaliście do JustFlight wersję PA2?
Odpowiedź była dana już wcześniej, w tym linku: http://drzewiecki-design.net/forum/view ... hp?p=10952
jodle wrote:Nie chcę obciążać "rosyjskich" serwerów.
Brzmi to dla mnie jak groźba kradzieży naszego produktu z nielegalnego źródła ("jeśli nie będzie dostępne na JustFlight to skradnę z rosyjskiego serwera") i pośrednie przyznanie się do znajomości takich praktyk a więc i dużej szansy korzystania z nich. Wobec powyższego przyznaję ostrzeżenie w wysokości 3 oraz przekazuję stosowną informację do sklepów o możliwości popełnienia przestępstwa w formie piractwa. Jeśli sklepy uznają to za stosowne, efektem może być całkowity ban danego użytkownika na wszystkich platformach sklepowych z którymi współpracujemy.
Pozdrawiam
Image
prezes_wojtek
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 10
Joined: Friday 05 May 2017, 09:03
Location: EPBC

Post by prezes_wojtek »

Kolega od 6 lat odwala robotę testera a tu takie kwiatki :(

Łatwo zrozumieć Pana zdenerwowanie takim postawieniem sprawy, ale kapkę się Pan "podłożył" tym postem.

Łatwo zrozumieć też kolegę:
Kupił, zapłacił Panu (pośrednio) kasę a pełnego produktu nie ma. W obecnym układzie złodzieje faktycznie mają lepiej niż płacący Panu klienci :( Nie lepiej było by wprowadzić centralny system dystrybucji patchy żeby ludzie mieli od razu poprawki a nie zwalać na sklepy?

[proszę nie cytować całych postów!]
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Szanowny Panie, Kolega otrzymał za darmo produkty z innego sklepu, więc nie rozumiem, w czym problem.
prezes_wojtek wrote:Kolega od 6 lat odwala robotę testera
Chyba nic mi na ten temat nie wiadomo.
Image
Marek2704
26-49 posts
26-49 posts
Posts: 49
Joined: Friday 27 Sep 2013, 22:16
Location: Hatfield, UK

Post by Marek2704 »

JustFlight to sklep, który ZAWSZE spóźnia się z aktualizacjami. Z reguły na mojego maila z zapytaniem "gdzie jest nowa wersja" odpowiadają "oo, nowa wersja? nic nie wiemy, ale sprawdzimy". Po takiej interwencji łaskawie updejtują zawartość serwerów. Oczywiście nie od razu :D Brytyjska flegma zobowiązuje ;)
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3365
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Post by Martin_Starski »

Ja korzystam z Simmarket od początku swojej przygody z symulacją lotniczą i ani razu się nie zawiodłem, a dodatków mam tyle że wolę nie podsumowywać tych wydanych "ojro"... Na myśl, że żona by się dowiedziała ciarki mnie przechodzą :mrgreen:
Image
Drzewiecki Design Customer Support
Ferag2112
0-1 posts
0-1 posts
Posts: 1
Joined: Saturday 10 Jun 2017, 11:34
Location: Iceland

Polish Airports vol.2 X

Post by Ferag2112 »

Witam wszystkich to pierwszy mój post na tym forum.
Nie wiem czy u wszystkich występuje ten sam problem z Polish Airports vol.2 X ale po aktualizacji nie widziałem lotniska EPLL Lodz i musialem ja dodac recznie do sceneri w FSX steam , P3D V3 i P3D V4 .
Czy może ktoś potwierdzić moja informacje dlaczego tak się stało ?
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Nic nie trzeba było dodawać - po prostu w pierwszych godzinach instalator miał literówkę - zamiast EPLB wpisywał EETN Tallinn X. Nie miało to żadnego wpływu na działanie scenerii (tylko na wyświetlaną w symulatorze nazwę) i zostało poprawione po kilku godzinach od pierwszego uploadu.
Image
st1322
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 13
Joined: Friday 25 Nov 2011, 23:17
Location: ELLX

Post by st1322 »

Mam pytanie. Mam Polish Airports vol2. To bylo kupione pod FSX jeszcze i chyba nidgy nie zainstalowalem tego w P3D. Teraz mam v4 i... co dalej? Czy moge znowu kupic produkt w simmarket i jest jakas znizka czy cos?

Tomek
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Tak jak napisane jest w sklepie:
"UPDATE OFFER
If you previously purchased DRZEWIECKI DESIGN - POLISH AIRPORTS VOL2 FSX P3D at simMarket, you are entitled to the special upgrade price of EUR 14.76 incl. VAT (12.00 excl. VAT) only. NOTE: The special upgrade price will be awarded automatically, therefore you must be logged into your same account used to purchase the previous version! If in doubt contact simMarket support first! NO REFUNDS GIVEN!"
Image
User avatar
MarkosPL
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 14
Joined: Saturday 30 Dec 2017, 13:40
Name: Markos
Location: Łódź, Polska

Post by MarkosPL »

Mam FSX Steam Edition. Wczoraj kupiłem i zainstalowałem Polish Airports Vol. 2 X (for FSX & P3D) (plik PAvol2_X_4.exe). Niestety po uruchomieniu FSX i wybraniu lotniska w Łodzi nie widzę prawdziwego terminala z dodatku Polish Airports Vol. 2 X. Co mam zrobić żeby w moim FSX widoczny był terminal z Waszego dodatku?

W uzupełnieniu dodam, że w folderze aplikacji są foldery z pikami dla Łodzi (F:\SteamLibrary\steamapps\common\FSX\Addon Scenery\Polish Airports vol.2 X\EPLL)
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Proszę sprawdzić, czy w Scenery Library (scenery.cfg) jest wpis prowadzący do scenerii (powinien stworzyć się automatycznie). Można też spróbować ponownie zainstalować produkt, ale z prawami administratora.
Image
User avatar
MarkosPL
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 14
Joined: Saturday 30 Dec 2017, 13:40
Name: Markos
Location: Łódź, Polska

Post by MarkosPL »

1. Gdzie mam szukać tego pliku?
2. Dwa razy instalowałem Wasz dodatek i za każdym razem z prawami administratora.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Scenery Library to lista scenerii dostępna z menu symulatora. Powinien być w niej wpis dla każdego lotniska z paczki (warto sprawdzić, czy ścieżka prowadzi do prawidłowego folderu).
Image
Post Reply