EPKK Kraków Balice X v3

Latest version: v3.2 (2020)

Post Reply
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: EPKK Kraków Balice X

Post by DD Stanislaw »

Hi.
This is not possible in this version. V1.5 will include a new ground poly layer and a possibility to disable all static a/c.
Image
piotrkrk
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Thursday 01 Nov 2018, 21:02
Name: Piotr

Re: EPKK Kraków Balice X

Post by piotrkrk »

Hello, i've got a maybe nooby question, (sorry for that but i did not find the answer :oops: ) :

I've downloaded the demo version of EPKK and during summer my trees are all white. (see attachemnt)
Is it because of demo version and the regular (paid) one has all right with it or its just something wrong with settings of my FSX Steam Edition ?

I'm asking because i would like to buy the regular version but im not sure what with these trees :?: .
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: EPKK Kraków Balice X

Post by DD Stanislaw »

Hi.
In this particular version the installer provides a selection to install winter textures or no. Simply unselect that option to install summer textures.
Image
piotrkrk
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Thursday 01 Nov 2018, 21:02
Name: Piotr

Re: EPKK Kraków Balice X

Post by piotrkrk »

Great. I had to miss that setting during instalation. Thank you.
jpalach
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 5
Joined: Saturday 10 Nov 2018, 09:02
Name: Kuba

Re: EPKK Kraków Balice X v2

Post by jpalach »

Dzień dobry,
Chciałbym polatać nad Krakowem i w związku z tym mam parę pytań o Wasz produkt:
- ściągnąłem wersję demo, ale zmieniło się jedynie lotnisko. Krakowa nadal nie mogę poznać. Czy to jest różnica w stosunku do pełnej wersji czy może robię coś źle przy instalacji?
- jaka jest szczegółowość Krakowa w pełnej wersji? Czy jest np odwzorowany pozostały pas po lotnisku Rakowice-Czyżyny?
- czy są jakiekolwiek plany na wydanie nowej wersji w 2019r? Innymi słowy, czy warto czekać czy od razu kupować? ;)
Pozdrawiam
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3365
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPKK Kraków Balice X v2

Post by Martin_Starski »

Pełna wersja to... pełna wersja :P Demo jest w głównej mierze skoncentrowane na lotnisku i ma umożliwić bezproblemowe korzystanie np. w sieciach VATSIM, IVAO razem z innymi użytkownikami posiadającymi pełne wersje. Niemniej nie ma wielu obiektów, a same tekstury mają niską rozdzielczość - po demo nie wyciągałbym daleko idących wniosków w stosunku do pełnej wersji - szczegółowość scenerii można poznać po "screen'ach" na naszej stronie produktowej: http://www.drzewiecki-design.net/products.htm

No i zajrzałbym też na naszego facebook'a: https://www.facebook.com/DrzewieckiDesign/ - - tam wiele też można zobaczyć, także w kwestii Krakowa :)
Image
Drzewiecki Design Customer Support
jpalach
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 5
Joined: Saturday 10 Nov 2018, 09:02
Name: Kuba

Re: EPKK Kraków Balice X v2

Post by jpalach »

kupiłem pełną wersję i coś mi nie działa. Wygląda tak jak na zrzutach. Drzewa przy lotnisku są jakieś białe, ma pasie startowym widać dwa razy oznaczenie, autostrada przy lotnisku się nagle urywa a kraków nie ma żadnych znanych punktów (nawet Wisła nie przepływa przez niego). Jakieś sugestie co robię źle?
2.JPG
1.JPG
balice.JPG
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: EPKK Kraków Balice X v2

Post by DD Stanislaw »

To jest DEMO a nie pełna.
A w którym sklepie było kupione? Może ktoś pomylił pliki?
Image
jpalach
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 5
Joined: Saturday 10 Nov 2018, 09:02
Name: Kuba

Re: EPKK Kraków Balice X v2

Post by jpalach »

www.justflight.com
Plik ponad 600mb, mam też numer zamówienia (plus wszystkie dane jakie przyszły na email) gdyby było potrzebne. W zamówieniu nazwa produktu to EPKK Krakow Balice 2012 X (for FSX & P3D). Wcześniej miałem zainstalowane demo.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: EPKK Kraków Balice X v2

Post by DD Stanislaw »

No to sugeruję najpierw usunąć całkowicie demo (tak, aby w symulatorze była defaultowa sceneria) i dopiero później zainstalować pełną wersję. Najwyraźniej zdarzył się jakiś problem podczas instalacji.
Image
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: EPKK Kraków Balice X v2

Post by DD Stanislaw »

We are glad to inform that the new version of this product: EPKK Kraków X v2 will be published soon.
More info at/Więcej na: http://www.drzewiecki-design.net/prodEPKK_X.htm

ImageImageImage

Changes in the new version:
- Updated 2019 airport ground layout (built from scratch) with very detailed markings
- All new buildings and structures added including the new terminal area, the new train station, new hangars, new buildings around the airport etc.
- All scenery objects remapped and reexported to ensure best visual quality and performance
- New optional static aircraft created and inserted
- Detailed runway 25 approach terrain and lighting height modeled after the Precision Approach Terrain Chart
- Additional city buildings and bridges added as well as the new autogen for a significant part of the area
- SODE animations, seasonal switching, animated jetways and the very new lighting system with user-controlled conditional lights
- Dynamic Lighting in P3Dv4
Image
jpalach
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 5
Joined: Saturday 10 Nov 2018, 09:02
Name: Kuba

Re: EPKK Kraków Balice X v2

Post by jpalach »

Ok, to kolejne głupie pytanie ;) jak usunąć demo?
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3365
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPKK Kraków Balice X v2

Post by Martin_Starski »

Najprościej to usunąć folder EPKK Krakow Balice 2012 X DEMO z tej lokalizacji C:\Users\username\Documents\Prepar3D v4 Add-ons\ i usunać stosowny folder z "Addon Scenery", a następnie odpalić symulator - demo nie powinno być już widoczne.

Jeżeli z jakieś powodu ktoś dodawał demo we własnym zakresie do "Scenery Library" to należy usunąć stamtąd stosowny wpis, potem zamknąć symulator i usunąć stosowny folder z "Addon Scenery" - to powinno wystarczyć.

Przy nowej instalacji pełnej wersji należy pamiętać o zrobieniu tego z tzw. "admin rights".
Image
Drzewiecki Design Customer Support
jpalach
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 5
Joined: Saturday 10 Nov 2018, 09:02
Name: Kuba

Re: EPKK Kraków Balice X v2

Post by jpalach »

Faktycznie musiałem ręcznie usunąć demo z "Scene library" - dodatkowo nie działała mi opcja instalacyjna do FSX steam edition (a uparcie ją wybierałem, gdyż taką wersję posiadam). Po wybraniu normalnej wersji FSX wszystko zadziałało.
Dzięki!
bober
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 7
Joined: Monday 12 Nov 2018, 16:15
Name: bober

Re: EPKK Kraków Balice X v2

Post by bober »

Cześć Stasiu,
Wydaje się że v2, po za tym że aktualna i ładniejsza, jest bardziej "przyjazna" dla starych komputerów - dzięki!
Pytanie: Czy brak nocnej tekstury do części północnej elewacji domku wojskowego "Krakus" to przypadek czy tak ma być?
Pozdrawiam z krakówka,
wojtek bobrowski
Post Reply