Polish Airports vol.3 X

Latest version: v4.1 (2020)

Post Reply
wojteks
0-1 posts
0-1 posts
Posts: 1
Joined: Tuesday 26 Mar 2013, 12:06
Location: Trzebinia

Re: Wroclaw

Post by wojteks »

leeholdridge wrote:I am enjoying your sceneries, but I find that the tower frequency for Wroclaw does not work in your scenery. The frequency is supposed to be 127.220, but when it comes up on the ATC menu and you press it nothing happens. I did install the latest update, but the problem persists. I was wondering if there is a fix for it?
Witam,
potwierdzam, u mnie też występuje ten problem. Sceneria zakupiona w Simmarket dwa tygodnie temu.
holo
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 18
Joined: Sunday 11 Oct 2009, 04:14
Location: Rumia, Poland

Post by holo »

PL: Cóż za problem, wziąć Airport Design Editor (w skrócie ADE). Wczytać afcada od DD. Poprawić częstotliwości (można jeszcze odwrócić pas o 180st i zmienić jego końce). Potem skompilować afcada i wrzucić w odpowiednie miejsce.

ENG: Use Airport Design Editor. Import afcad from DD. Correct freqs (you can turn runway 180 deg and change designators). Afterwards compile afcad and put to the correct folder.
Holo
MegaPp9
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Sunday 16 Sep 2012, 12:01
Location: Wrocław

Marszałek na EPWR i AES

Post by MegaPp9 »

Witam!
Na lotnisku EPWR, przy bramce A10 stoi statyczny marszałek. Jednak po aktywowaniu lotniska w AES, przy bramkach pojawiają się dynamiczni marszałkowie. Czy da się jakoś usunąć tego statycznego marszałka?


Image
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Dać się da, ale nie wszyscy mają AES, zresztą ten marszałek stoi chyba tylko przy jednym stanowisku?
Image
MegaPp9
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Sunday 16 Sep 2012, 12:01
Location: Wrocław

Post by MegaPp9 »

Zgadza się, tylko przy A10. Jednak mam duży sentyment do tego stanowiska :D . Myślę że taka wersja scenerii przydałaby się także innym którzy posiadają AES.
Air Cairo
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Sunday 26 May 2013, 11:59
Location: Gdynia, Polnand

Post by Air Cairo »

Jest tu EPGD?

[ Dodano: Nie Maj 26, 2013 13:40 ]
Mam problem. Gdy włączam FSX to pojawia mi się, że nie znaleziono area.116, area.117 aoraz area.118. Co mam zrobić?

[ Dodano: Nie Maj 26, 2013 16:01 ]
Jak to odinatalowac?!
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Najpierw proszę o wysłanie na maila http://www.drzewiecki-design.net/c.htm dowodu zakupu (może być numer zamówienia i nazwa sklepu).
Image
Air Cairo
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Sunday 26 May 2013, 11:59
Location: Gdynia, Polnand

Post by Air Cairo »

Zakupu FSX?

[ Dodano: Nie Maj 26, 2013 16:19 ]
Aha... Ojeju. Może nie działa, iż nie kupiłem wersji V 3.0

[ Dodano: Nie Maj 26, 2013 16:21 ]
Mam narazie demo iż nie jestem przekonany do zakupu
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Air Cairo wrote:Jest tu EPGD?

W Polish Airports vol.3 nie ma lotniska EPGD.
Air Cairo wrote:[ Dodano: Nie Maj 26, 2013 13:40 ]
Mam problem. Gdy włączam FSX to pojawia mi się, że nie znaleziono area.116, area.117 aoraz area.118. Co mam zrobić?

Usunąć z biblioteki FSa (Scenery Library) wpisy o takich numerach.
Air Cairo wrote:[ Dodano: Nie Maj 26, 2013 16:01 ]
Jak to odinatalowac?!
Usunąć w Scenery Library wpisy dotyczące wybranych lotnisk.
Image
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

It is a pleasure for us to inform you, that there is now an updated version 1.9 of this product available. You need to remove the old product (you can simple remove the whole Polish Airports vol.3 folder from FSX\Addon Scenery) and download and install the new one. New version correct all known bugs (including default ATC bug in EPWR), it also includes new navaids and generally all things, that were reported by our customers.

Where to get?
Simply log-in to your store where you have bought the product and download it again. Check the first page of the manual to make sure you have the newest 1.9 version installed.
___________________________

Jest nam miło poinformować, iż została wydana zaktualizowana wersja 1.9 tego dodatku. Przed jej zainstalowaniem, prosimy o usunięcie całego starego folderu Polish Airports vol.3 z FSX\Addon Scenery, następnie ściągnąć i zainstalować nową wersję. Nowa wersja poprawie wszystkie znane problemy (w tym ten z default ATC we Wrocławiu), zawiera również nowe pomoce nawigacyjne i generalnie poprawione wszystko to, co było raportowane przez użytkowników.

Gdzie pobrać?
Wystarczy zalogować się na stronie sklepu internetowego, w którym starsza wersja produktu została kupiona i ponownie pobrać produkt. Prosimy sprawdzić na pierwszej stronie Manuala, czy zainstalowana wersja to faktycznie 1.9 .

Powyższa informacja dotyczy tylko pełnej wersji pod FSX/P3D!
Image
User avatar
seam1977
100-199 posts
100-199 posts
Posts: 159
Joined: Friday 14 Oct 2011, 20:53
Location: Czeladz(EPKT)

Post by seam1977 »

Dzieki Staszku :wink:
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3365
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Post by Martin_Starski »

A można prosić o informację jakie zmiany nastąpiły w nowej wersji? Mam chyba problem ze wzrokiem bo jakoś nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji :) Jeżeli gdzieś to przeoczyłem, z góry przepraszam za zawracanie głowy.
Image
Drzewiecki Design Customer Support
User avatar
seam1977
100-199 posts
100-199 posts
Posts: 159
Joined: Friday 14 Oct 2011, 20:53
Location: Czeladz(EPKT)

Post by seam1977 »

Wszystkie poprawki zostaly poruszane na forum :roll:
ps:Daj chlopakom dokonczyc dzielo PA1.vol 3 :wink:
Rafal K
0-1 posts
0-1 posts
Posts: 1
Joined: Saturday 15 Jun 2013, 16:37
Location: Warszawa, Polska

Post by Rafal K »

Witam po raz pierwszy wszystkich forumowiczów!

Zgodnie z informacją o nowej wersji 1.9, pobrałem ponownie ze "swojego" sklepu - Flightsim pilot shop - wspomniany dodatek. Po odinstalowaniu dotychczasowej wersji i zainstalowaniu ponownie ściągniętej...nadal mam wersje 1.0 :| Poproszę o nową wersję.
Pozdrawiam
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Wszystkie sklepy otrzymały nową wersję jednocześnie. Proszę wyrazić swoje, całkowicie słuszne (które ja także podzielam) niezadowolenie bezpośrednio pod adresem sklepu. Przy okazji polecam korzystanie z platform sklepowych bardziej profesjonalnych - pokroju Simmarket lub Aerosoft. Dla porównania, Simmarket publikuje nowe dodatki w ciągu kilku godzin od udostępnienia materiałów. W innych sklepach trwa to czasami 2-3 tygodnie.
Image
Post Reply