Polish Airports vol.1 X

Latest version: v5.1 (2020)

Post Reply
Marek2704
26-49 posts
26-49 posts
Posts: 49
Joined: Friday 27 Sep 2013, 22:16
Location: Hatfield, UK

Post by Marek2704 »

Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu przed kilkoma minutami otrzymałem maila o updejcie. Jak na Wyspiarzy to prędkość światła :D Teraz tylko 3 kwadranse ściągania :roll:

Może to przedwczesne pytanie, ale w wersji 4.45 oświetlenie kominów zakładów położonych tuż obok lotniska w Katowicach można było zobaczyć jedynie z ekstremalnie bliskiego dystansu. Zostało to może poprawione w wersji którą właśnie ściągam? :)

Screen 1

Screen 2
User avatar
Kuba Pa
200+ posts
200+ posts
Posts: 471
Joined: Wednesday 22 Sep 2010, 12:17
Name: Jakub
Location: Kolbuszowa, Poland

Post by Kuba Pa »

Obecny update dotyczy tylko świateł pasa. Jeśli nie będzie z nimi problemów i użytkownikom będą się podobać, to systematycznie pozostałe światła będą przerabiane w ten sam sposób.
Marek2704
26-49 posts
26-49 posts
Posts: 49
Joined: Friday 27 Sep 2013, 22:16
Location: Hatfield, UK

Post by Marek2704 »

Dziękuję za wyjaśnienia :) Światła na pasach są teraz o niebo lepsze!

Z kronikarskiego obowiązku - w tej wersji światła kominów zobaczyłem dopiero wlatując na teren zakładów ;)
Symone
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Wednesday 10 Jan 2018, 19:16
Location: Dublin, Ireland

Post by Symone »

Witam.
Po zakupie i instalacji PA vol.1 X z Simmarket nie mam rêkawów na EPGD i EPRZ. Przejrza³em dok³adnie forum poszukuj±c podobnego problemu i prób jego rozwi±zania. Reinstalowa³em sceneriê i SODE (1.5.3) jak w temacie "SODE Integration with our products". Bez powodzenia. Wszystkie pliki i foldery na swoich miejscach w ProgramData\12bPilot\SODE. Kto¶ wspomina³ o mo¿liwo¶ci konfliktu z GSX, ale jego wy³±czenie nic nie da³o. Nie mam problemu z rêkawami w scenerii DD_EPWA. Na EPGD i EPRZ po wywo³aniu menu SHIFT+D mam dostêpne i dzia³aj±ce wszystkie opcje typu HEMS Hangar door/gate/transporter. Bêdê wdziêczny za pomoc i wskazówki w tej kwestii.

Specyfikacja: i7-7700k oc 5.0 GHz, GTX 1080TI 11GB, 32GB DDR4 3200, Windows 10 x64 Pro, P3Dv4.1, FSGX2018, FTX Global/Vector/LC, Envtex, Envshade, ASP4+ASCA, GSX

Gratulujê wspania³ych scenerii ca³emu zespo³owi Drzewiecki Design.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Jeśli rękawy działają poprawnie na innej naszej scenerii (EPWA) to nie jest to problem związany z SODE. Rozumiem, że jest to najnowsza wersja scenerii, czyli v4.5? Być może podczas instalacji została zaznaczona opcja "AES compatibility" która usuwa rękawy?
Image
Symone
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Wednesday 10 Jan 2018, 19:16
Location: Dublin, Ireland

Post by Symone »

Dziêkujê bardzo. Czasami ciê¿ko znale¼æ prosty b³±d. Oczywi¶cie AES to nie GSX, po reinstalacji i zostawieniu sugerowanej opcji odznaczonej, wszystko dzia³a jak powinno i rêkawy s±.

Dziêki Stanis³aw.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Nie ma sprawy :)
Image
Sebol
26-49 posts
26-49 posts
Posts: 35
Joined: Thursday 16 Jul 2015, 09:04
Location: Warsaw

Post by Sebol »

Cześć.
Czy we mgle za dnia te światła włączane w NAV2 mają własnie tak wyglądać?

OFF
https://i.imgur.com/S0qocMe.png
ON
https://i.imgur.com/GsVbSyS.png
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Potwierdzam.
Image
Adamcox
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 22
Joined: Thursday 08 May 2008, 11:02
Location: Kalety, Poland

Post by Adamcox »

Witam, czy jest w planach "dorzucenie" do scenerii EPKT nowej wieży?
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Generalnie tak, ale z racji braku wpływu na ground ops nie jest to naszym priorytetem w tym momencie.
Jeśli chodzi o polskie lotniska, priorytetowo traktujemy pakiet vol.3, którego ostatnia aktualizacja była w 2013 roku.
Image
Adamcox
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 22
Joined: Thursday 08 May 2008, 11:02
Location: Kalety, Poland

Post by Adamcox »

Ok dzięki za info :)
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: Polish Airports vol.1 X

Post by DD Stanislaw »

EPKT new tower status:
Since the whore cargo apron is currently being rebuilt, we will work on the more complex update after releasing Polish Airport vol.3 update.
Image
Jarecky
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Monday 26 Mar 2018, 12:56

Re: Polish Airports vol.1 X

Post by Jarecky »

Dzień dobry,

Mam pytanie o Polish Airports X 1.0 Complete w pudełku. Czy jest możliwość upgrade do najnowszej wersji lotnisk i skąd ewentualnie pobrać taki update?

Pozdrawiam
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: Polish Airports vol.1 X

Post by DD Stanislaw »

Witam.
"Polish Airports X 1.0 Complete" to produkt wydany przez Aerosoft do którego mają wszystkie prawa. Wariant możliwości upgrade'u z wersji box do najnowszych wersji download został przez nas zasugerowany Aerosoftowi, natomiast nie wydaje mi się, aby zostało coś poczynione w tym kierunku. Proszę mieć również na uwadze, iż wersja pudełkowa była znacznie tańsza niż wersje download - również poniekąd z powodu braku możliwości aktualizacji. Najlepiej odezwać się tej kwestii bezpośrednio do Aerosoftu jako do wydawcy wersji pudełkowej.
Image
Post Reply