Warsaw City X

Latest version: v1.991 (2020)

Post Reply
ToTom
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 6
Joined: Saturday 02 Jul 2011, 10:23
Location: Mała Wieś, Polska

Post by ToTom »

Również pobieram.
Nowy system świateł - bardzo dobra funkcja!
robl
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Friday 20 Jan 2017, 09:02
Location: Poland (okolice EVINA)

Post by robl »

DD Stanislaw wrote:I am glad to inform that the updated version of this product has been sent to stores. New in v1.8:

• New fully customized lighting system in EPMO in EPBC; possible to switch lights ON by selecting NAV2 112.00MHz

• Fully automatic seasonal changes (SODE required)
Witam, czy jest planowany update wersji demo do v1.8? Po pobraniu instalator pokazuje wersję 1.6.
Pozdrawiam ;) .
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6267
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Taki update nie jest planowany.
Pozdrawiam
Image
User avatar
YoYo
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 19
Joined: Saturday 28 Jan 2017, 14:09
Name: Rafał
Location: EPBC

Post by YoYo »

DD Stanislaw wrote:I am glad to inform that the updated version of this product has been sent to stores. New in v1.8:

• New fully customized lighting system in EPMO in EPBC; possible to switch lights ON by selecting NAV2 112.00MHz

• Fully automatic seasonal changes (SODE required)
Staszku, ponieważ przeinstalowywałem P3D, zaciągnąłem właśnie Warsaw X z PCAviator.
Niestety tam wciąż jest wersja 1.6, a nie 1.8.

Kolejna kwestia, mamy zimę, więc fajnie polatać w zimowych teksturach.
Switcher oczywiście zapodany, ale na EPBC mamy wciąż zielone drzewa (przy wieży) i trawę, przykłady niżej.

Image Image

Jeden też z hangarów (P3Dv3) ma jakiś błąd w teksturze, który zasłania każdy inny obiekt, nawet te które są przed nim (zły format?).

Image

No chyba, że to zostało już poprawione w kolejnych wersjach. Możesz sprawdzić czemu mają wciąż 1.6 w PCAviator?
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6267
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Cześć.
Switcher współpracuje teraz tylko z http://drzewiecki-design.net/forum/viewtopic.php?t=189 .
Co do tekstury to nie wiem, nigdy wcześniej tego nie widziałem, może to wina starego switchera który wymieniał też kolory dachów.

Napisałem w każdym bądź razie do Roberta ale nie wiem, czy to coś da... W http://www.drzewiecki-design.net/stores.htm sklepy Simware, PCAviator, Aerosoft i FeelThere umieszczone są na samym końcu listy i z małymi ikonkami, co ma sugerować, iż nie zaleca się korzystanie z tych sklepów.
Image
User avatar
YoYo
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 19
Joined: Saturday 28 Jan 2017, 14:09
Name: Rafał
Location: EPBC

Post by YoYo »

Ok, przypuszczam zatem, że switcher nic nie zmienił w takim razie (bo faktycznie po kliknięciu install wszystko przebiegło w mniej niż sekundę). Dla pewności usunę jeszcze raz Warsaw X i zainstaluję ponownie. Dam info. Natomiast co do błędu w teksturze przy hangarze jest on od dawna i nie ma raczej nic wspólnego ze switcherem od zmiany pór (czy to lato, czy zima...).

Co do PCAviator - co masz na myśli, że wolno działają? Mogę napisać do nich do supportu, że plik 1.8 był wysyłany w grudniu, a dalej mają 1.6.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6267
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

W "normalnym" sklepie pliki są dostępne po kilku godzinach, w "średnio normalnych" po kilku dniach. Właśnie to mam na myśli, że wolno działają :wink:

Przypominam też, że sklepom generalnie nie chce się publikować update'ów produktów, bo defacto jest to praca za którą nie otrzymują wynagrodzenia, jeśli update nie jest płatny. Generalnie z połowa sklepów ma ten problem.
Image
zingy
0-1 posts
0-1 posts
Posts: 1
Joined: Monday 30 Jan 2017, 20:22
Location: Slovakia

Post by zingy »

Has anyone experienced this strange elevation problem at EPMO? I have no problems with any DD airports but this. I have also FTX Global Base and FTX Vector installed so I´m not sure if it might interfere.

http://prnt.sc/e2ea29
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6267
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

I would depend on which scenery was installed later. Vector has a configuration tool anyway where you can activae/deactivate airports.
Image
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3396
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Post by Martin_Starski »

this strange elevation problem at EPMO?
Do you have any mesh addon?

Can you also confirm that you didn't de-activate any bgl files in Warsaw City X on your own?
Image
Drzewiecki Design Customer Support
User avatar
seam1977
100-199 posts
100-199 posts
Posts: 159
Joined: Friday 14 Oct 2011, 20:53
Location: Czeladz(EPKT)

Post by seam1977 »

Kiedys bla fotka jak Staszek robil Chisnau,wiem ze byl super mesh SRTM,ale niech napisze bo moge sie mylic
User avatar
YoYo
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 19
Joined: Saturday 28 Jan 2017, 14:09
Name: Rafał
Location: EPBC

Post by YoYo »

DD Stanislaw wrote:W "normalnym" sklepie pliki są dostępne po kilku godzinach, w "średnio normalnych" po kilku dniach. Właśnie to mam na myśli, że wolno działają :wink:

Przypominam też, że sklepom generalnie nie chce się publikować update'ów produktów, bo defacto jest to praca za którą nie otrzymują wynagrodzenia, jeśli update nie jest płatny. Generalnie z połowa sklepów ma ten problem.
Ok, zgłosiłem wygląda na to, że wstawili bo mam info z PCAviator po tygodniu o wstawieniu nowej wersji Warsaw X:

SPECIAL NOTES:
Version 1.8

:).

Zainstaluję, sprawdzę obecnie jak wyglądają tekstury (zimą letnie drzewka, błąd na hangarze). Dam znać.

[ Added: Sun Feb 05, 2017 20:32 ]
Ok, polatałem dziś nad Wawką. W 1.8 jest ok :), teksturki ładują się odpowiednie, na Babicach drzewka też już odpowiednie, trawka zielonkawa, ale teoretycznie może tak przecież być. Tej błędnej tekstury na hangarze po drugiej stronie nie zauważyłem, więc wszystko super. Przydałby się kiedyś jakiś update, który dodaje S8 (bo w scenerii foto pochodzą z jej budowy) + obwodnica :D ale to takie życzenia na może kiedyś jak da radę... Dzięki!

Image
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6267
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Cześć.
Zapewne nie usunąłeś poprzedniej wersji przed instalacją nowej - stąd pozostałości m.in. w formie trawki. Ale dobra trawka nie jest zła, także... :twisted:
Image
User avatar
YoYo
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 19
Joined: Saturday 28 Jan 2017, 14:09
Name: Rafał
Location: EPBC

Post by YoYo »

DD Stanislaw wrote:Cześć.
Zapewne nie usunąłeś poprzedniej wersji przed instalacją nowej - stąd pozostałości m.in. w formie trawki. Ale dobra trawka nie jest zła, także... :twisted:
LOL :D .
Co do instalki, poszła ona na czysty P3Dv3 (bo musiałem reinstalować całego Windowsa w związku ze zmianą pł.głównej) więc pozostałości tutaj nie było żadnych : ).
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6267
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

DD Stanislaw wrote:dobra trawka nie jest zła
Tylko zasłyszane jakby co. :P
Image
Post Reply