Polish Airports vol.3 XP v2

Latest version: v2.1 (2020)

Post Reply
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Cześć.
Jasne, do poprawienia, dzięki za info.
Image
henryk
0-1 posts
0-1 posts
Posts: 1
Joined: Wednesday 18 Jan 2017, 12:11
Location: Melbourne, Australia

Takeoff roll on RW11 @ EPWR seen as rwy crossing by ATC

Post by henryk »

Hi, I've noticed an interesting problem with the in-game ATC at EPWR.
Shortly after commencing take off roll...(maybe 3 seconds) ATC then proceeds to give me clearance to cross RWY11. :shock:

Obviously as I continue the take off, the ATC then gets upset and my ATC services are terminated.

I have found this to happen in both XP10 and XP11.

I haven't tried RWY28.

I tried EPPO and everything seemed to work fine there. Tried a default scenery airport as well and that worked ok.

Cheers,
H
Poldi650
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 3
Joined: Saturday 11 Jun 2016, 06:56
Location: Warszawa, Polska

Post by Poldi650 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Mam pytanko: słyszałem że do ,,Polish airports vol.3" mają dojść Mazury (EPSY), po pierwsze kiedy? A po drugie: czy jeśli teraz kupię ,,Polish airports vol.3" to kiedy dojdą Mazury (czy jak ktoś woli Olsztyn :wink: ) to będę musiał coś dodatkowo płacić czy po prostu będę miał uaktualnić?
PS. Z góry dziękuję za odpowiedź :)
PPS. Czy Będzie EPKK do X-plane??????
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Aktualizacja będzie płatna.
Prawdopodobnie będzie, ale nie mamy jeszcze na to terminów.
Image
kenjiro75
0-1 posts
0-1 posts
Posts: 1
Joined: Saturday 28 Jan 2017, 10:37
Location: Luboñ

Problem z instalacj±

Post by kenjiro75 »

Witam,

kupiłem właśnie ten produkt na Simdesign.
Mam XP11, z początku było to demo, potem kupiłem pełną betę, jednak główny folder programu został mi dość nietypowy, bo nazwałem go Xplane11demo i tak już zostało mimo pełnej wersji. Po kliknięciu pliku PolishAirportsvol.3XPWindows.exe pojawia się komunikat, żeby ręcznie podać główny folder X-plane 11, wskazuję ten mój folder, ale instalacja się nie rozpoczyna - znów pojawia się komunikat z prośbą o podanie folderu X-plane :(
Czy jest jakaś możliwość obejścia tego bez reinstalacji X-plane 11?
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Instalator szuka pliku X-Plane.exe który odpala symulator - jeśli tego pliku nie ma we wskazanym folderze wówczas instalacja się nie rozpoczyna. Jak nazywa się sam folder nie ma znaczenia.
Pozdrawiam
Image
Sarl
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Tuesday 07 Feb 2017, 18:24
Location: Kraków

Post by Sarl »

Witam serdecznie,
Po zainstalowaniu polskich lotnisk (vol3), auto-update prosi o nadpisanie pliku Earth.nav (?). Nastêpnie po w³±czeniu gry i wybraniu lotu, polskiego lotniska pokazuje siê okno ³adowania i nastêpuje crash, gra siê wy³±cza. Czy polskie lotniska nie dzia³aj± w tej chwili dla X-Plane 11?
Dziêkujê i pozdrawiam,
Tomasz
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Czy mówimy o najnowszej wersji, która przy instalacji oferuje instalację pod XP11?
Image
Sarl
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Tuesday 07 Feb 2017, 18:24
Location: Kraków

Post by Sarl »

Plik nazywa siê PolishAirportsvol3XPWindows.exe, nie pyta³o przy instalacji czy instalowaæ pod XP11.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

W takim razie nie jest to najnowsza wersja a wersja niekompatybilna z XP11. Proszę o ściągnięcie najnowszej wersji i przywrócenie niedziałających plików. Przy instalacji najnowszej wersji nie będzie tego problemu.
Pozdrawiam
Image
coolbob
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Friday 30 Jun 2017, 06:30
Location: Luboń, Polska

Post by coolbob »

Witam,

mam zamiar zakupić ten dodatek do X-Plane 11 i mam 2 pytania:

1. czy zakupując dodatek, będę miał możliwość bezpłatnej aktualizacji w przypadku poprawy funkcjonowania lub rozszerzenia zawartości w kolejnych wersjach?

2. Wyczytałem, że dodatek zawiera całe miasta Wrocław i Bydgoszcz - czy w planach jest też cały Poznań? Jeśli tak, to czy będzie on dodatkowo płatny, czy będzie można go pobrać w ramach aktualizacji?
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Tak, jest w planach Poznań oraz Mazury, ale jeśli to dojdzie do skutku to oczywiście będzie to rozszerzenie płatne (nowe lotnisko + miasto).
Image
prz3mazz
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Monday 05 Mar 2018, 18:12

Re: Polish Airports vol.3 XP

Post by prz3mazz »

Witam! Mam pytanie odnośnie lotniska w Bydgoszczy czy zostanie poprawiony terminal ???? Obecnie nie ma już tarasu i trochę rzeczy zostało zmienione.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: Polish Airports vol.3 XP

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Dopiero rozpoczynamy prace nad aktualizacją vol 3 także - tak, sens jest właśnie taki żeby wszystko zaktualizować do aktualnego stanu.
Przy okazji - wszelkie zdjęcia, mogące pomóc nam w tym zadaniu, są zawsze mile widziane!
Image
prz3mazz
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Monday 05 Mar 2018, 18:12

Re: Polish Airports vol.3 XP

Post by prz3mazz »

DD Stanislaw wrote: Monday 05 Mar 2018, 19:57 Witam.
Dopiero rozpoczynamy prace nad aktualizacją vol 3 także - tak, sens jest właśnie taki żeby wszystko zaktualizować do aktualnego stanu.
Przy okazji - wszelkie zdjęcia, mogące pomóc nam w tym zadaniu, są zawsze mile widziane!
Ok myślę że mogę z miłą chęcią mogę co nie co pomóc, potrzebuje tylko informacje jakie miejsca są potrzebne, obiekty, przedmioty, pojazdy i z jakiej perspektywy :)
Post Reply