Polish Airports vol.3 XP v2

Latest version: v2.1 (2020)

Post Reply
APendrag0n
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 8
Joined: Wednesday 19 Sep 2018, 06:07
Name: Artur

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by APendrag0n »

To ja na EPKK poczekam :P
Bardzo się cieszę że robicie też update pozostałych produktów. Czekam z niecierpliwością!

Mam jeszcze pytanie: czy Chicago City i Airports są zrobione w tej technologii/jakości co PAvol3v2?
(pytam tutaj bo tematy dla CC i CA są zablokowane)

Pozdrawiam!
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by DD Stanislaw »

Na razie nie są zrobione. :wink:
Image
Grzesiek77
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 6
Joined: Friday 14 Jun 2019, 05:40
Name: Grzegorz

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by Grzesiek77 »

A i jeszcze jedno, problem jest jak chce zacząć gre na EPSY, natomiast jak zaczne gre na innym lotnisku i przejde na EPSY to działa wszystko normalnie
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by DD Stanislaw »

Grzegorzu, na razie nie spotkaliśmy się z czymś takim więc musimy się zastanowić, co może powodować takie zachowanie. W każdym bądź razie na dany moment nie mamy gotowego rozwiązania.
Image
Grzesiek77
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 6
Joined: Friday 14 Jun 2019, 05:40
Name: Grzegorz

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by Grzesiek77 »

Ok to czekam. Ja zrobiłem już wszystko co mogłem u siebie włącznie z nową instalacją XP, wracałem też do wersji 11.34(obecna 11.35b2) i nic nie pomaga. Jedynie pomaga usunięcie PA3V2.
arcadius
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 22
Joined: Tuesday 21 Aug 2018, 16:25
Name: arcadius

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by arcadius »

Cześć Grzesiek. Na 100 % też tak kiedyś miałem z jakimś lotniskiem, niestety, nie pamiętam, z jakim, na pewno nie z DD bo to było dawno i stawiałem pierwsze kroki z XP. Nie kojarzę też jak udało mi się to rozwiązać, przyczyną była chyba jakaś biblioteka albo konkretny samolot, które powodowały crash. Spróbuj uaktualnić wszystkie bo niektóre możesz mieć robione pod XP10. Sprawdź też czy tak się dzieje z każdym samolotem. Pozdrawiam.
arcadius
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 22
Joined: Tuesday 21 Aug 2018, 16:25
Name: arcadius

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by arcadius »

I jeszcze jedno (post pod postem ale nie wiem jak edytować poprzedni, sry :? ). Nie masz w .ini ZZZ Polish Airports vol3 Terrain. Poza tym bibliotekę SAM daj pod DDPLA vol3 Documents, a Drzewiecki Library tam gdzie masz biblioteki. Swoją drogą masz ich bardzo mało jak do XP.
Grzesiek77
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 6
Joined: Friday 14 Jun 2019, 05:40
Name: Grzegorz

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by Grzesiek77 »

Cześć Arcadius. Mam wszystko aktualne bo 2 dni temu instalowałem całego XP od nowa. A do PA3 nie ma terain. A powiedz mi jeszcze co to są te biblioteki bo nie bardzo wiem o co chodzi
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by DD Stanislaw »

W nowych produktach nie powinno być ani ZZZ ani 000 Drzewiecki Library .
Image
arcadius
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 22
Joined: Tuesday 21 Aug 2018, 16:25
Name: arcadius

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by arcadius »

U mnie instalator tak to zainstalował. DD library być może jest ze starszych wersji, ale jes i wcale nie przeszkadza :wink: .
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
arcadius
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 22
Joined: Tuesday 21 Aug 2018, 16:25
Name: arcadius

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by arcadius »

C.D. Biblioteki to katalogi z różnymi obiektami, które X-Plane wykorzystuje w wyświetlaniu scenerii. Brak biblioteki, która była wykorzystana w tworzeniu np. lotniska powoduje błąd w wyświetlaniu, będziesz miał lotnisko bez budynków itp. Brak tego jest opisany w pliku log.txt, to bardzo ważny plik. Doskonałym przykładem jest biblioteka SAM w DD 3v2, bez której sceneria nie działa prawidłowo
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by DD Stanislaw »

Instalator w wersji 2.0 nie powinien tego instalować. :)
Image
Zetterberg
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 15
Joined: Wednesday 22 Aug 2018, 18:26
Name: Marius

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by Zetterberg »

Hi. I have a problem loading EPWR, it does not show up at all. I get an error message "There was a problem loading the scenery package: Custom Scenery/DD Polish Airports vol.3 The scenery may not look correct. Please see the Log.txt file for detailed error information." All the other airports in this package work wonderfully. It is only EPWR that does not work. See log:
https://drive.google.com/file/d/1MMZvUc ... sp=sharing

Thanks.
Zetterberg
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 15
Joined: Wednesday 22 Aug 2018, 18:26
Name: Marius

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by Zetterberg »

Sorry, my fault. I was missing the SAM Library in Custom Scenery folder.
arcadius
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 22
Joined: Tuesday 21 Aug 2018, 16:25
Name: arcadius

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by arcadius »

Scenerie są bardzo ładne, świetna robota, jest jednak pewna rzecz, która występuje na 80 % z nich. Są to takie jakby czarne linie, widoczne głównie na granicy dróg czy innych prostych elementach scenerii. One zanikają w miarę przybliżania obrazu. Na zdjęciu taka linia ze scenerii EPWR. Linie te nie występują jedynie na: EPGD, EPRZ, EPLB, EPRA, EPMO.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Post Reply