DRZEWIECKI DESIGN Forum Index DRZEWIECKI DESIGN
Software Development for Flight Simulators

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Polish Airports vol.1 2017
Author Message
Marcin_K

Name: Marcin
Posted: Wed Nov 30, 2016 11:34   

Dzień dobry, czy przewidziany jest update? Podobnie jak było to opisane w wątku poświęconemu FSX, także w FS9 występuje problem "kanciastych" świateł na pasie (dotyczy wszystkich lotnisk).

przemekg

Name: Przemek
Posted: Tue Dec 13, 2016 07:59   

Witam,

Mam problem podczas lotów online w EPGD v 4.0. Na 4 loty 3 razy miałem OOM na podejściu do pasa 29. 2 razy problem wystąpił podczas rozglądania się po kokpicie, raz darowałem sobie podziwianie okolicy i tuż przed przyziemieniem również wywaliło (komunikat dot. pamięci). Używam oczywiście UTE i mam wgrane wszystkie patche. Ma ktoś podobnie, można temu jakoś zaradzić?

Kuba Pa
Team Member

Name: Jakub Paczek
Posted: Tue Dec 13, 2016 09:04   

Witaj :)

A w poprzedniej wersji było ok nic takiego się nie działo? Czy OOM występuje w nocy czy także w dzień? Akurat ta sceneria nie obciąża zbytnio pamięci, może masz jeszcze jakąś scenerię Gdańska zainstalowaną?

przemekg

Posted: Tue Dec 13, 2016 19:42   

W poprzedniej wersji wszytko było oki. Tutaj wywaliło mnie 2 razy w nocy i raz w dzień. Niedawno instalowałem FS 2004 na nowo i mam zainstalowaną tylko EPWA 2015 i darmowe scenerie Norwegii. Zastanawiam się czy to nie UTE (może muszę coś w nim wyłączyć bo wiem, że kiedyś coś się gryzło z vol.1, ale teraz nie pamiętam co), ale na lotniskach w Norwegii nic się nie złego nie dzieje. I jeszcze co do świateł - tak jak pisał poprzednik u mnie też są kwadratowe.

Kuba Pa
Team Member

Name: Jakub Paczek
Posted: Wed Dec 14, 2016 07:45   

Skoro instalowałeś ostatnio FS9 od nowa to pewnie nie ma możliwości abyś miał aktywne jednocześnie obie wersje scenerii starą i nową? Spróbuj pojedynczo usuwać z listy scenerii kolejne dodatki, nawet takie które mogą nie mieć nic wspólnego z Gdańskiem, i sprawdź w którym momencie problem ustąpi.

przemekg

Posted: Wed Dec 21, 2016 17:49   

Co prawda jedna Jaskółka wiosny nie czyni, ale po usunięciu Polish Airports demo vol.2 (o których ostatnio zapomniałem wspomnieć, że mam je na liście) dziś udało się dolecieć. Będę testował dalej.

Savior

Name: Michal Orzel
Posted: Fri Apr 07, 2017 14:53   

Dlaczego podczas ściągania ze strony pliku Polish Airports vol.1 2017 dla FS9, pobiera wersję v3.2 zamiast v4 ?

DD Stanislaw
Administrator

Name: Stanislaw Drzewiecki
Posted: Fri Apr 07, 2017 14:59   

Prawdopodobnie coś jest nie tak na stronie.

Savior

Posted: Fri Apr 07, 2017 15:01   

Rozumiem. Bo jest przekierowanie na link do dropboxa, na którym jest wersja 3.2.
Poniżej dany link.

https://www.dropbox.com/s...v1_FS9_DEMO.exe

Można prosić o link do v4 dla FS9 ? Ewentualnie o poprawę linku na stronie.

Z góry bardzo dziękuję :roll: :oops:

DD Stanislaw
Administrator

Posted: Fri Apr 07, 2017 16:21   

Aa, o tę stronę chodzi.

Potwierdzam, jest to ostatnia wersja dema, nie ma nowszej. Jest to wersja z 2013 roku. Do FSX/P3D demo zostało zaktualizowane, do wersji FS2004 nie będzie takiej aktualizacji, gdyż nie prowadzimy już żadnych prac związanych z tym symulatorem. Dla FS9 jest dostępna tylko komercyjna wersja PAvol.1 v4: http://secure.simmarket.c...4)-fs2004.phtml

Savior

Posted: Fri Apr 07, 2017 16:35   

A więc tylko komercha... Wydawało mi się, że demo jeszcze bylo v4 dla fs9. No nic trudno. Pozdrawiam

DD Stanislaw
Administrator

Posted: Sat Apr 08, 2017 04:06   

Nie "komercha" tylko wersja płatna, czyli ta "zwykła".

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: