Polish Airports vol.3 XP v2

Latest version: v2.1 (2020)

Post Reply
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3365
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by Martin_Starski »

I will consult it with my colleagues, but if it disappear when you are close to it, from my point of view it maybe something relating to the simulator.
Image
Drzewiecki Design Customer Support
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3365
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by Martin_Starski »

It is a fence and - as I thought - it's the X-plane bug (X-plane has a "bad deal" with alpha channel).
Image
Drzewiecki Design Customer Support
arcadius
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 22
Joined: Tuesday 21 Aug 2018, 16:25
Name: arcadius

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by arcadius »

OK, but not on all Your sceneries. What can I do?
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by DD Stanislaw »

Szczerze mówiąc na tych małych obrazkach niezbyt widać co konkretnie stanowi problem...
Image
arcadius
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 22
Joined: Tuesday 21 Aug 2018, 16:25
Name: arcadius

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by arcadius »

Zrobienie bliższego ujęcia jest niemożliwe bo, jak pisałem, w miarę zbliżania perspektywy efekt stopniowo zanika. Na zdjęciu zaznaczyłem to zjawisko czerwonymi dymkami, wygląda jak czarny płot na granicy drogi albo jakiejś innej linii prostej.Nie jest to specjalnie uciążliwe, bo nie z każdej perspektywy jest widoczne.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
kolodziejskim
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 9
Joined: Thursday 31 May 2012, 17:38
Name: Michał
Location: Milanówek, Polska

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by kolodziejskim »

Witam, mam błędy scenerii w log.txt, najnowsza kompilacja XP 11.35r1

WARNING: the named light airplane_landing_flare is actually a parameterized light.
ERROR: object Custom Scenery/DD Polish Airports vol.3/objects/EPPO_Maszt_10-EPPO_ApronDetails.obj has a bad light name: airplane_landing_flare
WARNING: the named light airplane_spot_core is actually a parameterized light.
ERROR: object Custom Scenery/DD Polish Airports vol.3/objects/EPPO_Maszt_10-EPPO_ApronDetails.obj has a bad light name: airplane_spot_core
WARNING: the named light airplane_spot_core is actually a parameterized light.
ERROR: object Custom Scenery/DD Polish Airports vol.3/objects/EPPO_Maszt_10-EPPO_ApronDetails.obj has a bad light name: airplane_spot_core
WARNING: the named light spot_params_bb is actually a parameterized light.
ERROR: object Custom Scenery/DD Polish Airports vol.3/objects/Maszt_06-EPPO_ApronDetails.obj has a bad light name: spot_params_bb
WARNING: the named light spot_params_bb is actually a parameterized light.
ERROR: object Custom Scenery/DD Polish Airports vol.3/objects/Maszt_06-EPPO_ApronDetails.obj has a bad light name: spot_params_bb
WARNING: the named light spot_params_bb is actually a parameterized light.
ERROR: object Custom Scenery/DD Polish Airports vol.3/objects/Maszt_06-EPPO_ApronDetails.obj has a bad light name: spot_params_bb

niestety nie zauważyłem czy to problem po ostatniej aktualizacji czy był też wcześniej... wróciłem do latania po kilku latach przerwy i na inny symulator... czuję się jak bym zaczynał uczyć się chodzić ;) za to towarzystwo nadal wyborne !!

Pzdr
Michał
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3365
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by Martin_Starski »

A czy na pewno nie zostały jakieś stare pliki z poprzedniej wersji?
Image
Drzewiecki Design Customer Support
kolodziejskim
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 9
Joined: Thursday 31 May 2012, 17:38
Name: Michał
Location: Milanówek, Polska

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by kolodziejskim »

niestety nie, czysta instalacja X-PLANE + 3 zestawy lotnisk DD... szczerze to niechcący odkryłem bo wysyłałem log do supportu od UltraWeatherXP...
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3365
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by Martin_Starski »

Ale rozumiem, ze sama sceneria nie generuje zadnych bledow a przynajmniej ich nie widac? :wink:

Musze te wpisy skonsultowac z kolega odpowiedzialnym za ten produkt - postaram sie odpowiedziec tak szybko jak to bedzie mozliwe.
Image
Drzewiecki Design Customer Support
kolodziejskim
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 9
Joined: Thursday 31 May 2012, 17:38
Name: Michał
Location: Milanówek, Polska

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by kolodziejskim »

nie, wygląda całkiem nieźle a przynajmniej ja nie zauważyłem niczego co by przeszkadzało... nic pilnego, na spokojnie... projekt EPKK jest ważniejszy i bardzo wyczekiwany ;)
coolbob
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Friday 30 Jun 2017, 06:30
Location: Luboń, Polska

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by coolbob »

Dzień dobry zakupiłem wersję V1 tego produktu na fspilotshop i chciałem zakupić wersję V2 po obniżonej cenie. Niestety nie jest to możliwe, gdyż fspilotshop przestał istnieć (z tego co wiem firma zbankrutowała), a w innych serwisach chcą jakieś kody, których od fspilotshop nie otrzymałem w momencie zakupu. Próbowałem się z nimi kontaktować, gdy jeszcze działała ich strona ale niestety bez odpowiedzi... Co mogę w takiej sytuacji zrobić?
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by DD Stanislaw »

Image
Tomi78
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 7
Joined: Tuesday 17 Sep 2019, 22:57
Name: Tomasz

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by Tomi78 »

Witam
Po zakupieniu i zainstalowaniu Polish Airports vol.3 XP V2 jestem bardzo zadowolony z waszych prac jednak widzę problem w menu x plane 11 przy wyborze stanowiska na eppo zauważyłem że są odwrócone nr pasów startowych 28 jest na miejscu 10 a 10 na miejscu 28 i nie byłby to problem gdyby wbudowane atc nie prowadziło błędnie np zamiast na pas 28 to na 10 i odwrotnie. Zaznaczam że po usunięciu waszego lotniska wszystko wraca do normy
Tomi78
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 7
Joined: Tuesday 17 Sep 2019, 22:57
Name: Tomasz

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by Tomi78 »

Ponownie witam. Dodaje printscreena żeby nie być gołosłownym https://photos.google.com/album/AF1QipM ... rWqHeF1K28
nr pasów startowych pozamieniane.
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3365
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: Polish Airports vol.3 XP V2

Post by Martin_Starski »

Witaj, link do screen'a nie dziala - byc moze obraz nie jest udostepniony. W kazdym razie sprawdze jak to wyglada i wroce do Ciebie z odpowiedzia.
Image
Drzewiecki Design Customer Support
Post Reply