Polish Airports vol.1/2/3 for FS2004

All Polish Airports products for FS2004

Archive only - support discontinued
Locked
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Na dany moment nic takiego nie planujemy.
Image
adriank
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Saturday 23 Jun 2012, 09:06
Location: EPPO

Post by adriank »

Witajcie.. Czekałem z kupnem do momentu wybudowania terminali, dróg kołowania na EURO i teraz chciałem przetestować...
Mam dwa problemy:
1)Podczas procedur lądowania, WARSAW przekierowuje mnie na: APPROACH (bez Poznań) i tu mam problem, otóż nie mogę "wejść"/"zgłosić" się do tego approach'u.
2)Podczas kołowania, te zewnętrzne tekstury dróg kołowania itd. przed samolotem znikają. Widać, jakieś inne tekstury, ale już nie te jakie są zewnątrz. I co dziwne, to się dzieję, jak mam widok na VC, albo COCPIT. Jak mam widok na samolot z zewnątrz, tego zjawiska już nie ma.
Mam nadzieję, że mi pomożecie, bo chcę przetestować zwłaszcza Poznań i kupić pełną wersję.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Proszę wejść do EPPO od razu po uruchomieniu symulatora i jeszcze raz potwierdzić zjawisko. Nie powinno nic przenikać, choć bardzo sporadycznie zdarzać się to może w wersji demo (w pełnej się nie zdarza).
Image
adriank
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Saturday 23 Jun 2012, 09:06
Location: EPPO

Post by adriank »

Szczerze, to ja chcę to demo tylko wypróbować. Wiem, że będzie się różniło od pełnej wersji, jednak nigdy nie kupuję kota w worku ;)
Z tymi teksturami sobie daruję, jak na pełnej będzie OK, ale co z tym ATC? Zostaje mi Approach i nawet nie mogę się z tym połączyć.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

ATC z FSX i tak nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Polecam Radar Contact albo VATSIM/IVAO. Albo offline bez ATC, jeśli ma być jakkolwiek realistycznie.
Image
holo
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 18
Joined: Sunday 11 Oct 2009, 04:14
Location: Rumia, Poland

Post by holo »

Staszku! Chłopaki!

Właśnie nabyłem PA3 w wersji full. Oblatałem póki co Bydgoszcz. Efekt przerósł moje oczekiwania! Tak trzymać! Przemogę moje wrodzone skąpstwo i kupię pozostałe Wasze lotniska. Dema są przy wersji pełnej bardzo biedne, a piratów nie mam sumienia używać :)

[ Dodano: Pią Cze 29, 2012 07:05 ]
adriank wrote: 1)Podczas procedur lądowania, WARSAW przekierowuje mnie na: APPROACH (bez Poznań) i tu mam problem, otóż nie mogę "wejść"/"zgłosić" się do tego approach'u.
Mam ten sam problem w wersji pełnej. Pewnie coś w AFCADzie jest nie halo, ale jeszcze tego nie sprawdzałem.

[ Dodano: Pią Cze 29, 2012 09:10 ]
Mojego monologu ciąg dalszy. Tak jak przypuszczałem problem z APP był w AFCADzie. Zmieniłem częstotliwość z 127.220 na 127.225 (bo taka była na liście w programie ADE) i działa.
Holo
Tyszek
0-1 posts
0-1 posts
Posts: 1
Joined: Thursday 14 Jul 2011, 11:27
Location: Bia³ystok

Post by Tyszek »

Witaj Staszku! Mam problem, posiadam demo PA vol. 3 i w EPPO tekstura stara jakby przenika na nową, coś w stylu gonienia trawy na EPWA od Mateusza. Jak sobie z tym poradzić? Trochę irytuje.
Pozdrawiam,
Ł. Tyszkiewicz
MarcinSz
0-1 posts
0-1 posts
Posts: 1
Joined: Monday 23 Nov 2009, 08:57
Location: Rzeszow, Poland

Post by MarcinSz »

Staszku, problem leży w opisie w Simmarkecie, jest tam napisane że to Vol. 2 wersja 2. Kryje się pod nim oczywiście wersja 3.
pozdrawiam, MarcinSz
adriank
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Saturday 23 Jun 2012, 09:06
Location: EPPO

Post by adriank »

holo wrote:Staszku! Chłopaki!

Właśnie nabyłem PA3 w wersji full. Oblatałem póki co Bydgoszcz. Efekt przerósł moje oczekiwania! Tak trzymać! Przemogę moje wrodzone skąpstwo i kupię pozostałe Wasze lotniska. Dema są przy wersji pełnej bardzo biedne, a piratów nie mam sumienia używać :)

[ Dodano: Pią Cze 29, 2012 07:05 ]
adriank wrote: 1)Podczas procedur lądowania, WARSAW przekierowuje mnie na: APPROACH (bez Poznań) i tu mam problem, otóż nie mogę "wejść"/"zgłosić" się do tego approach'u.
Mam ten sam problem w wersji pełnej. Pewnie coś w AFCADzie jest nie halo, ale jeszcze tego nie sprawdzałem.

[ Dodano: Pią Cze 29, 2012 09:10 ]
Mojego monologu ciąg dalszy. Tak jak przypuszczałem problem z APP był w AFCADzie. Zmieniłem częstotliwość z 127.220 na 127.225 (bo taka była na liście w programie ADE) i działa.
Mam program ADE, ale nie wiem jak to zmienić. Wchodzę w "Common" i zmieniam częstotliwość jak napisałeś. Niestety jak wchodzę do FS'a to nadal jest błędna częstotliwość. Może coś źle zapisuje. Z góry dziękuję.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Będzie wydana aktualizacja równolegle z wydaniem wersji pod X. Zwłaszcza w EPPO kilka rzeczy wymaga poprawienia, także spokojnie, wszystko będzie zrobione.
Image
adriank
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Saturday 23 Jun 2012, 09:06
Location: EPPO

Post by adriank »

OK, ale tak chciałbym wiedzieć jak to zrobić na przyszłość.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

This product is now compatible with AES 2.24 (both FS9 and FSX versions!).
Image
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Polish Airports volume 3 version 2.0 to be released next week. The new version, besides correction of all reported issues, will include major upgrades of EPWR and EPPO airports making them as up-to-date as possible.

New EPPO surrounded by VFR Poland.

Image
Image
ehasanov
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Sunday 06 May 2012, 22:05
Location: Zagreb

Post by ehasanov »

Hi
I have got mail from Simmarket about new version of your product:

DRZEWIECKI DESIGN - POLISH AIRPORTS VOL3 FS2004 V1.5

Should I wait for V2.0 or?
Thanks for great product.

Edin
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Hello.
I confirm, the new version 1.5 is now available!
1.5 features a lot of updates and fixes but with no new buildings like terminals, tower and/or aprons and taxiways, that is why I named it 1.5, not 2.0. Currently 1.5 is the latest version of this product and we do not plan to make any updates for the next few years. :P
Image
Locked