Warsaw City X

Latest version: v1.991 (2020)

Post Reply
Przemek
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 6
Joined: Thursday 18 Apr 2024, 06:13
Name: Przemek

Re: Warsaw City X

Post by Przemek »

Witam serdecznie.

Mam pewien nietypowy problem i niedotyczy on bezpośrednio tej scenerii, natomiast kłopot jest taki, że ze sklepu flightsim.com, w którym dokonałem zakupu owego produktu, nie jestem w stanie go pobrać - wyświetla się błąd, że pliku nie znaleziono. Nie wiem czy jesteście w stanie jakoś pomóc w tej sprawie, zainterweniować u sprzedawcy (może zgłosić i dosłać brakujący plik, naprawdę nie mam pojęcia), ale sprawa jest na tyle męcząca, że pomoc działu sprzedaży w ogóle nie odpowiada na moje zapytanie, na forum również zero jakiejkolwiek reakcji w tej sprawie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3404
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: Warsaw City X

Post by Martin_Starski »

Witam, spróbujemy zgłosić ten problem również że swojej strony. Niemniej problem leży po stronie sklepu, który na pewno jest w posiadaniu właściwego pliku.

Prośba o podanie numeru użytkownika lub podesłanie danych zakupowych na Email.
Przemek
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 6
Joined: Thursday 18 Apr 2024, 06:13
Name: Przemek

Re: Warsaw City X

Post by Przemek »

Jesli mógłbym prosić o wskazanie maila, to byłbym wdzięczny, nie bardzo wiem pod który adres wysłać.
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3404
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: Warsaw City X

Post by Martin_Starski »

Okazuje sie, ze moj "kontakt" juz nie dziala. Moze warto sprobowac tutaj: sales@flightsim.com

Sprobuje jeszcze poszukac czy mamy z kims bezposredni kontakt.
Przemek
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 6
Joined: Thursday 18 Apr 2024, 06:13
Name: Przemek

Re: Warsaw City X

Post by Przemek »

Nie zawracałbym Wam głowy gdybym tego nie zrobił. Wysłałem informację pod wskazany adres działu sprzedaży flight sim już dwa razy z dwóch różnych maili. Udało mi się skontaktować z przewodniczącym forum, powiedział, że niby przekażę moją sprawę, ale tak naprawdę nie poprosił żadnego potwierdzenia, więc wiem jak to się skończy.
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3404
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: Warsaw City X

Post by Martin_Starski »

Rozumiem. Niestety również mamy słaby kontakt z tym sklepem - na ile tylko sie uda, postaramy się pomóc.
Przemek
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 6
Joined: Thursday 18 Apr 2024, 06:13
Name: Przemek

Re: Warsaw City X

Post by Przemek »

Chciałem poinformować, że właśnie sprawdziłem czy plik został ponownie załadowany i już działa. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, ale coś ruszyło i sprawa załatwiona, dzięki serdeczne.
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3404
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: Warsaw City X

Post by Martin_Starski »

Tak, potwierdzili mi wczoraj że naprawione. Miłego latania!
Post Reply