Polish Airports vol.1 X

Latest version: v5.1 (2020)

Post Reply
User avatar
kuba239
26-49 posts
26-49 posts
Posts: 29
Joined: Thursday 06 Dec 2012, 12:42
Name: Jakub

Post by kuba239 »

Witam.
Znany problem z tym EPLB. Trzeba mieć wszystkie suwaki na maksa, aby wyglądało to ładnie. Na innych lotniskach coś takiego nie występuje, gdyż inne lotniska zostały zrobione z normalnym groundem w 3DS Max, gmax etc a w EPLB są to po prostu nałożone zdjęcia satelitarne co wyglada naprawdę źle. Od początku vol.1 z Lublinem byly problemy, bo został źle potraktowany od samego początku - defaultowy ground z afcada w płatnej scenerii, za którą ktoś płaci? Smiechu warte. A teraz w najnowszej wersji przeklejone zdjęcia satelitarne. Czy nie można było zrobic tego groundu tak jak w innych lotniskach? Tam, aż tak dużo nie ma do roboty. Co to jest dla was jedna płyta postojowa, jedna droga kołowania i jeden pas skoro robicie tak duże lotniska jak KJFK ;) Może w przyszłym update jakaś duża zmiana dla Lublina? Stamtąd też latamy :D Pozdrawiam
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Plus jest taki że wygląda to identycznie jak w realu, ale fakt, wezmę to pod uwagę przy następnym update'cie.
Image
gumiss
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Friday 01 Sep 2017, 15:33
Location: Poland

Post by gumiss »

Witam,
Po zainstalowaniu w FSW próba wczytania lotnisk z paczki kończy się crash-em.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Mówimy o demie? Jak rozumieć "crash" - czy jest wyświetlany jakikolwiek komunikat?
Image
ktomi65
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 7
Joined: Wednesday 30 Aug 2017, 15:11
Location: EPLB

Post by ktomi65 »

DD Stanislaw wrote:W takim razie poproszę o skrina. Powinno to wyglądać tak: http://www.drzewiecki-design.net/images ... /EPLB2.jpg
Witam,
biorąc za punkt odniesienia Pański scree - wydaje się O.K. (EPLB_apron.jpg)
https://drive.google.com/drive/folders/ ... nBpMXlzMlU

Ale, scenerię częściej oglądamy np. z kokpitu i wtedy nie jest tak fajnie (EPLB_apron1.jpg)

Np. w EPRZ, EPGD - wszystko w tym względzie jest w porządku (EPRZE_GATE_A4, EPGD_GATE_A2)

Na mój gust, w EPLB do drogi startowej, płyty postojowej oraz dróg lotniskowych użyto fotoscenerii, a nie tekstur używanych w innych portach lotniczych. Źródło jest niemal identyczne z tymi zdjęciami, któe używa np. Google Earth. (EPLB_GE) - nawet ślady po starym oznakowaniu oraz niektóre plamy są w 100% identyczne.

Czy jest szansa na to by i EPLB został zrobiony wg. zwykłych standardów?

Pozdrawiam,
gumiss
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Friday 01 Sep 2017, 15:33
Location: Poland

Post by gumiss »

Tak, chodzi o demo, flight sim world przestaje reagować (brak odpowiedzi).
andysoton
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 5
Joined: Saturday 22 Jul 2017, 20:54
Location: Southampton

Areosoft

Post by andysoton »

Dzien dobry,

AS przestal odpowiadac na email, nie zaktualizowali wersji do 4.45. Naprawde czuje sie oszukany i okradziony.
Od lipca nie moge urzywac lotnisk o nie mam wlasciwej wersji.

Czy jest mozliwosc aby Pan mi dal wlasciwa wersje?

Dziekuje za pomoc[/b]
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Napisałem ponownie do sklepu, jednak z racji znajomości ich polityki (niechęci to bezpłatnych aktualizacji) nie mogę zagwarantować, ile czasu zajmie sprzedawcy (Aerosoftowi) odpowiedź i sama aktualizacja. Jeśli czuje się Pan oszukany i okradziony, sugeruję zgłosić sprawę np. na policję. Jako autor nie mam wpływu na formę sprzedaży naszych produktów - mogę zasugerować sklepom odpowiednie procedury jednak to tylko sugestia a nie wiążąca umowa. Wiążącą umowę ma Pan ze sklepem i jeśli w umowie jest informacja, że sprzedawca ma obowiązek udostępnić bezpłatne aktualizacje, wówczas myślę, że może Pan dociekać swoich praw. Jeśli takiej informacji w umowie (regulaminie) nie ma, wówczas pozostaje jedynie czekanie na udostępnienie nowej wersji, ewentualnie skorzystanie z usług innego sprzedawcy. Bardzo mi przykro, że taka sytuacja ma miejsce.
Image
andysoton
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 5
Joined: Saturday 22 Jul 2017, 20:54
Location: Southampton

Areosoft

Post by andysoton »

Szkoda ze nic Pan nie moze zrobic. Przepraszam ze to powiem ale powinnien miec Pan wplyw na to bo dostaje Pan przeciez pieniazki za sprzedaz. W tej chwili AS sprzedaje uszkodzona wersje czyli 4.3.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Owszem, mogę zakończyć współpracę z danym sklepem i wycofać wszystkie produkty. Jednak AS z nowymi produktami i płatnymi aktualizacjami radzi sobie dobrze, mają jedynie problem z darmowymi aktualizacjami, o czym informowali również na swoim forum wsparcia technicznego. Informowali również o tym, że platforma sklepowa nie pozwala na dodawanie pewnego rodzaju zniżek ze względu na ograniczenia techniczne. Nie wiem, czy zostało to rozwiązane, jednak faktem jest, że wielu naszych klientów przerzuciło się na alternatywne platformy zakupowe. Na naszej stronie http://www.drzewiecki-design.net/stores.htm sklepy rekomendowane są mniej-więcej w/g kolejności rekomendacji.
Image
Trucker
0-1 posts
0-1 posts
Posts: 1
Joined: Wednesday 27 Sep 2017, 16:24
Location: Zgorzelec

Post by Trucker »

Witam!
Mam pytanko do Pana Stanislawa.
Albo blad scenerii, albo ja cos zle zrobilen. Na wszystkich trzech scenach (Demo) brakuje latarn. Swiatla sa lecz latarn nie ma.
Na zdjeciu jest lotnisko EPGD jako przyklad. Simulator lotu - P3D v3
Czy tak powinno byc na demkach?
Prosze mi wybaczyc, jezeli juz temat byl, a ja go przegapilem

Image
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Tak, w demach nie ma jeszcze wielu innych rzeczy.
Pozdrawiam
Image
gumiss
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Friday 01 Sep 2017, 15:33
Location: Poland

Post by gumiss »

Witam,
Czy jest może w planie uruchomienie pełnej wersji dla FSW?
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6260
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Na tazie testujrmy dema i mamy informacje, że nie wszystko działa tak jak powinno także na razie pozostajemy na tym etapie testowania.
Image
trisho0
100-199 posts
100-199 posts
Posts: 121
Joined: Tuesday 12 Sep 2017, 05:49
Location: USA

Re: Polish Airports vol.1 X

Post by trisho0 »

Hi Stan, not sure if I am in the right thread to ask. I installed EPMO from Archive Projects into FSX Acceleration. How to fix the runway 8 view?

http://www.fsfiles.org/flightsimshotsv2 ... 8weird.jpg
Patricio Valdes
Post Reply