EPKK Krakow MSFS

Latest version: v1.4 (2021)

Post Reply
wib_wk
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 7
Joined: Tuesday 18 Aug 2020, 20:42
Name: Wojtek
Location: EPWA

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by wib_wk »

DD Stanislaw wrote: Wednesday 20 Oct 2021, 09:40 Witam.
Xbox czy PC?
PC, zainstalowane w osobnym katalogu ORBX. Sprawdziłem dwa razy, po dolocie i logując się na nim, bez różnicy.
wib_wk
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 7
Joined: Tuesday 18 Aug 2020, 20:42
Name: Wojtek
Location: EPWA

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by wib_wk »

wib_wk wrote: Wednesday 20 Oct 2021, 11:29
DD Stanislaw wrote: Wednesday 20 Oct 2021, 09:40 Witam.
Xbox czy PC?
PC, zainstalowane w osobnym katalogu ORBX. Sprawdziłem dwa razy, po dolocie i logując się na nim, bez różnicy.

Dodam że są również na pasie trawiastym oraz wśród świateł podejścia 25. A trawa zaczyna rosnąć na podjeździe Straży poż. :)
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by DD Stanislaw »

Trudno mi się odnieść, bo robię czystą instalację i nie ma żadnych drzew... :cry: Poza tym nałożony jest exclude na drzewa.
Image
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3365
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by Martin_Starski »

Czy masz takie same ustawienia w symulatorze? Bing data i funkcje online?

Image
wib_wk
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 7
Joined: Tuesday 18 Aug 2020, 20:42
Name: Wojtek
Location: EPWA

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by wib_wk »

Martin_Starski wrote: Thursday 21 Oct 2021, 07:42 Czy masz takie same ustawienia w symulatorze? Bing data i funkcje online?

Image
Owszem tak, oprócz wieloosobowej - ale to bez znaczenia. Inna sprawa że przy danych bing offline też powinno być dobrze (prawda?) a nie jest. Przeinstalowałem scenerię, sprawdziłem spójność plików ORBX i wciąż tak samo jest jak pisałem wcześniej. Z innymi sceneriami włącznie z pozostałymi Waszymi nie mam żadnych problemów.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by DD Stanislaw »

Przy bing=offline może nie być dobrze. :roll:
Image
FartingZombie
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 9
Joined: Monday 28 Jun 2021, 22:28
Name: Paweł
Location: Reykjavik

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by FartingZombie »

Witam, nie wiem czy w tym temacie był poruszany ten wątek. Na pewno zauważyłem podobny, ale odnośnie chyba lotniska w Lublinie. W każdym razie, chciałbym dopytać czy istnieje szansa na fix w przyszłości zaznaczonych ramp na mapie. Wszystkie przeze mnie zaznaczone są rampami średnimi i nie istnieje możliwość wezwania służb (typu schody, bagaże czy katering). Analogiczny problem nie występuje na rampach dużych, które są przy terminalu T2. Tam wszystko działa zgodnie z założeniem. Dzięki za odpowiedź. :)

Image
wib_wk
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 7
Joined: Tuesday 18 Aug 2020, 20:42
Name: Wojtek
Location: EPWA

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by wib_wk »

DD Stanislaw wrote: Thursday 21 Oct 2021, 11:55 Przy bing=offline może nie być dobrze. :roll:
A szkoda że nie. Wyświetla dobrze po włączeniu online budynków 3D. Trochę to dziwne
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6259
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by DD Stanislaw »

wib_wk wrote: Monday 25 Oct 2021, 11:37 Trochę to dziwne
Wcale nie. :P
Image
FartingZombie
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 9
Joined: Monday 28 Jun 2021, 22:28
Name: Paweł
Location: Reykjavik

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by FartingZombie »

FartingZombie wrote: Monday 25 Oct 2021, 00:40 Witam, nie wiem czy w tym temacie był poruszany ten wątek. Na pewno zauważyłem podobny, ale odnośnie chyba lotniska w Lublinie. W każdym razie, chciałbym dopytać czy istnieje szansa na fix w przyszłości zaznaczonych ramp na mapie. Wszystkie przeze mnie zaznaczone są rampami średnimi i nie istnieje możliwość wezwania służb (typu schody, bagaże czy katering). Analogiczny problem nie występuje na rampach dużych, które są przy terminalu T2. Tam wszystko działa zgodnie z założeniem. Dzięki za odpowiedź. :)

Image
Chciałbym podbić temat, gdyż nie wiem czy nie został przez przypadek przeoczony :D
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3365
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by Martin_Starski »

Hi, let me check this with my colleagues in next few days.
BTW: Can you just confirm that you have the last updated version 1.3?
FartingZombie
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 9
Joined: Monday 28 Jun 2021, 22:28
Name: Paweł
Location: Reykjavik

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by FartingZombie »

Do You need screenshots for that confirmation, cause I can attach it in the next comment if necessary? Anyway I do have version 1.3.0 exactly same in the folder files and as well in ORBX.
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3365
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by Martin_Starski »

No need for more screenshots - we probably know what to do, just we need to find a time :?
pvrlpe
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 9
Joined: Friday 05 Nov 2021, 17:24
Name: Kamil

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by pvrlpe »

Witam. Odnośnie aktualizacji v1.3 do EPKK - posiadam najnowszą wersję. Podczas ładowania lotu z modyfikacją FlyByWire A32NX, zatrzymuje się na 100% i dalej nie ładuje (Menadżer Zadań nie pokazuje "Brak odpowiedzi"). Cały pasek niebieski załaduje się, ale nie pojawie się na płycie. Z innymi samolotami (Cessna 152, Cessna 172 itd.) postawie się normalnie. Zapytałem się na Discord FBW dlaczego tak się dzieje - powiedzieli, że może być to wina scenerii dlatego tu pisze. LocalCache był wyczyszczony, ale bez skutku. Macie może jakiś pomysł na naprawę tego? :roll:
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3365
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by Martin_Starski »

Wybacz ale nie mamy możliwości testowania scenerii z każdym z samolotów. Chętnie pomożemy ale musimy mieć jakiś punkt zaczepienia - kod błędu, logi - w przeciwnym razie jest to szukanie igły w stogu siana. Jeżeli inne samoloty działają poprawnie to temat powinien być zweryfikowany przez wydawcę samolotu, który generuje problem. Gdzieś obiło mi się też o uszy że problemy generowały specyficzne punkty nawigacyjne, co było adresowane do Asobo, ale dokładnie tematowi się nie przyglądałem - może coś tu jest na rzeczy.
Post Reply