I have installed the scenery - it works fine. However, according to the installer, charts of the airfields should also be installed in the start menu - this did not work. I can't find the charts anywhere...
Martin_Starski wrote: ↑Sunday 20 Sep 2020, 09:39
There seems to be an error in the sim database - there has to be choosed EPNS instead of EPNC. You may also search it via map.
Will you be fixing this soon? Selecting EPNS gives you only the choice of runways which which do not appear to be there.
Hej,
coś po SU5 się popsuło z Chrcynnem, pokazuje, że start z ... wody i nie można użyć nic innego jak samolotu na pływakach . EPBC ok, reszty jeszcze nie obleciałem.
Dzięki za info. Głowy sobie nie dam uciąć ale to może być wina MSFS jako takiego po ostatnim update'cie, bo my chyba korzystaliśmy z bazy MSFS i nie definiowaliśmy typu lotniska
Zainstalowałem Warsaw Airfields po aktualizacji MSFS GOTA (wczoraj) i niestety nie działa. Pytanie czy instalacja łapie tez jeśli gra smiga przez ms game pass?
I pytanie bonusowe - jest szansa na jakas duża aktualizacje wwa? i no lotniska EPBC itp?
Martin_Starski wrote: ↑Wednesday 18 Nov 2020, 10:50
Yes, we have such plans indeed, but we cannot tell anything about a timeline. I can only assure you that both Warsaw City and EPWA are very important projects for Drzewiecki Design.
Two years have passed and I haven't found any information about EPWA. What stage is the project at?
Na przyszlosc ogromna prosba o wrzucenie jakiegos screen'a ze scenerii aby zobrazowac problem i ulatwic nam wsparcie produktowe.
Sceneria powinna wygladac tak jak na stronie produktowej - biale kwadraty moga sugerowac brak tesktur. Probowales moze przeinstalowac scenerie?
Na chwile obecna moge poradzic tylko standardowa procedure jak w przypadku innych produktow MSFS:
* usunac tzw. rolling cache
* usunac i odbudowac SceneryIndexes
* mozesz tez sprobowac zostawic tylko nasza scenerie w folderze Community zanim uruchomisz ponownie MSFS aby sprawdzic czy nie gryzie sie z innym produktem (np. zmien nazwe swojego obecnego folderu na "Community - Copy" i stworz nowy folder Community w tej samej lokalizacji zostawiajac tylko nasza scenerie).
* wykorzystaj tzw. "scenery package order" aby ustawic priorytety dla poszczegolnych scenerii/produktow