EPKK Krakow MSFS

Latest version: v1.4 (2021)

Post Reply
pvrlpe
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 9
Joined: Friday 05 Nov 2021, 17:24
Name: Kamil

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by pvrlpe »

Witam szanowne studio, będzie możliwość zrobienia nowego EPKK_PLC.bgl dla GSX? Brakuje paru stanowisk, na których znajdują się static, mimo że po usunięciu pliczka z static dalej problem występuje :oops:
I jeszcze jedno - jest możliwość dodania stanowisk oddzielnie - chodzi o np. 4L, 4R, 3L, 3R, 23L, 23R, 24L, 24R :D
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6252
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by DD Stanislaw »

Witam.
Czy mówimy o tym?
https://secure.simmarket.com/javier-itu ... ck-1.phtml
To by trzeba zapytać autora. :)
Image
pvrlpe
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 9
Joined: Friday 05 Nov 2021, 17:24
Name: Kamil

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by pvrlpe »

Nie zauważyłem tego na SimMarkecie, zajrzę głębiej w temat :D
pvrlpe
5-12 posts
5-12 posts
Posts: 9
Joined: Friday 05 Nov 2021, 17:24
Name: Kamil

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by pvrlpe »

Dowiedziałem się od paru autorów profili do GSX, że nie ma możliwości dodawania stanowisk do GSX. Również na waszej scenerii nie można wybrać dokładnie stanowiska (na mapie świata w MSFS) np. 4R jak i stanowisk, gdzie były static aircraft (nawet po ich usunięciu). Nie wiem jak wygląda w tym linku, co napisałeś - napisałem i czekam. Czy jest możliwość jednak poprawki standów, aby można byłoby wybrać na mapie świata? :mrgreen:
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3360
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by Martin_Starski »

Na chwilę obecną nie udostępniamy dwóch różnych odpowiedników AFCAD - każda dodatkowa wersja ma bezpośredni wpływ na funkcjonalność scenerii, ilość przyszłych aktualizacji, dodatkowe testowanie, utrudniony support i inne możliwe problemy. Zważ proszę, że nasza perspektywa jest znacznie szersza, uwzględniająca efektywne zarządzanie procesami, zasobami i ewentualnymi kosztami.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6252
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by DD Stanislaw »

O to to, i właśnie dlatego kompletnie nie ma sensu usuwanie static aircraft. :mrgreen:
Image
Askorn
0-1 posts
0-1 posts
Posts: 1
Joined: Friday 16 Dec 2022, 12:52
Name: Andrzej

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by Askorn »

Witam serdecznie wszystkich. Odnośnie produktu EPKK, zakupiłem przez MSFS2020, zainstalowałem .Lotnisko jest ładne, budynki, parkingi etc. Natomiast dlaczego są te statyczne samoloty ???? Pamiętam kiedyś jak kupiłem FSX LOWW Vienna Airport to można tam było spokojnie wybrać opcję z statycznymi samolotami lub bez. Tutaj niestety nie ma żadnych ustawień. Nie czytałem całego forum i może czegoś nie wiem. Jeżeli tak jest proszę mnie uświadomić. Latam głównie na VATSIM i te statyczne samoloty pasują tam jak ... No generalnie wiadomo o co chodzi. Proszę o pomoc w tej kwestii jak mogę je usunąć. Będę wdzięczny i z góry dziękuję wszystkim ...
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6252
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by DD Stanislaw »

Dzień dobry.
Produkt wygląda dokładnie tak jak na materiałach promocyjnych.

Rozumiem, że ten "FSX LOWW Vienna Airport" nie był kupiony na MSFS Marketplace. Platforma ta nie oferuje opcji do wyboru.

Statyczne samoloty nie przeszkadzają ani w ruchu AI ani na Vatsim, jeśli użytkownicy korzystają z tej samej scenerii.
Image
ClouDAction
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 3
Joined: Tuesday 20 Dec 2022, 14:56
Name: Sławek

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by ClouDAction »

Dobre popołudnie,

Jakaś szansa na aktualizację EPKK w związku z poniższym? (:

https://www.ais.pansa.pl/aip/pliki/EP_S ... 089_en.pdf
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3360
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by Martin_Starski »

Obawiam się, że gdybyśmy reagowali na każde zmiany i prace na lotniskach przez nas wydanych, nie mielibyśmy czasu na tworzenie nowych scenerii. Na pewno weźmiemy pod uwagę możliwość aktualizacji lotniska, ale raczej po zakończeniu robót a nie w trakcie ich realizacji.
Frogi
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Wednesday 21 Dec 2022, 07:34
Name: Frogi

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by Frogi »

Witam wszystkich, napiszę tutaj bo nie widzę odpowiedniego wątku. Kiedy można spodziewać się nowej scenerii EPWA?
Nie wiem kiedy wyszła ta ostatnia ale widziałem już kilka razy, jak ludzie piszą, że czekają na nową.
Będę wdzięczny za choćby orientacyjne nakreślenie terminu :)
Pozdrawiam
ClouDAction
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 3
Joined: Tuesday 20 Dec 2022, 14:56
Name: Sławek

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by ClouDAction »

Martin_Starski wrote: Tuesday 20 Dec 2022, 21:26 Obawiam się, że gdybyśmy reagowali na każde zmiany i prace na lotniskach przez nas wydanych, nie mielibyśmy czasu na tworzenie nowych scenerii. Na pewno weźmiemy pod uwagę możliwość aktualizacji lotniska, ale raczej po zakończeniu robót a nie w trakcie ich realizacji.
Szkoda, biorąc pod uwagę, że zmiana obowiązuje już od pół roku i będzie obowiązywać jeszcze przez kolejny rok. Miłoby było zobaczyć plac budowy na scenerii. Trochę dokuczliwe jest też (może nawet przede wszystkim) to, że nie zgadzają się nazwy dróg kołowania i numeracja stanowisk. /:

Trudno, pozostaje zatem czekać na zakończenie prac na EPKK i aktualizację po zmianach, która to mam nadzieję się pojawi...
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6252
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by DD Stanislaw »

ClouDAction wrote: Tuesday 20 Dec 2022, 14:59Jakaś szansa na aktualizację EPKK w związku z poniższym? (: https://www.ais.pansa.pl/aip/pliki/EP_S ... 089_en.pdf
Tzn szansa jest ale jak już budowa się skończy i pojawią się zdjęcia satelitarne zmian. Bez sensu jest robić wersję "w budowie" bo ta budowa ciągle ewoluuje.
Frogi wrote: Wednesday 21 Dec 2022, 07:39 nowej scenerii EPWA?
Nie wydawaliśmy EPWA pod MSFS więc i "nowej" nie można się spodziewać. :)
Image
Frogi
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Wednesday 21 Dec 2022, 07:34
Name: Frogi

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by Frogi »

Nie wydawaliśmy EPWA pod MSFS więc i "nowej" nie można się spodziewać. :)
https://www.drzewiecki-design.net/prodEPWA_XP.htm

A to nie jest Wasze? :D
Frogi
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 4
Joined: Wednesday 21 Dec 2022, 07:34
Name: Frogi

Re: EPKK Krakow MSFS

Post by Frogi »

Ok, teraz zauważyłem, że to pod Xplane, czyli pewnie na FS nie działa.
Ale robicie coś albo planujecie czy w ogóle nie?
Będę wdzięczny za info
Post Reply