EPGD Gdansk MSFS

Latest version: v1.2 (2023)

Post Reply
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6267
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

EPGD Gdansk MSFS

Post by DD Stanislaw »

EPGD Gdańsk MSFS for Microsoft Flight Simulator by Drzewiecki Design

Product description:
http://www.drzewiecki-design.net/prodEPGD_MSFS.htm

Image Image Image
Image
michaleppo
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Tuesday 27 Jun 2023, 16:07
Name: Michal

Re: EPGD Gdansk MSFS

Post by michaleppo »

Wyglada to świetnie, jak zwykle od DD:)
Przy okazji. Zróbcie proszę porządne EPPO bo to od F2H to się na bezpłatne nie nadaje z uwagi na masę błędów. Mogę wam przekazać wszystkie materiały pod EPPO. Mam już porobione zdjęcia z opisami.
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3402
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPGD Gdansk MSFS

Post by Martin_Starski »

Zawsze bedzie milo otrzymac dodatkowe materialy - prosimy o bezposredni kontakt poprzez Email (dostepny na stronie).

Nie zapominamy o Polsce, aczkolwiek wiele roznych projektow jest na liscie - krok po kroku, na tyle ile czas, kasa i mozliwosci pozwola 8)
lupson665
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Wednesday 28 Jun 2023, 10:22
Name: Tomek

Re: EPGD Gdansk MSFS

Post by lupson665 »

Proszę o potwierdzenie: błąd na Taxiway A4 uskok
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
lupson665
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Wednesday 28 Jun 2023, 10:22
Name: Tomek

Re: EPGD Gdansk MSFS

Post by lupson665 »

oraz tutaj.
Proszę o potwierdzenie problemu przez innych użytkowników.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
epgd
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 25
Joined: Wednesday 04 Jul 2018, 22:03
Name: epgd

Re: EPGD Gdansk MSFS

Post by epgd »

Witam,
-Czy te zielone przebarwienia na drogach kołowania i pasie, widoczne nawet u kolegi u góry to celowy zabieg?,
ponieważ wygląda to beznadziejnie, skąd te przebicia? to się ma nijak do realiów...
możecie to skorygować?
- druga uwaga - oswietlenie od strony terminala jest zdecydowanie za słabe i za krótkie,
droga kołowania wewnętrzna (równoległa do terminala) nie jest tak zaciemniona w realu... wystarczy wejść na kamery live epgd i podejżeć jak to wygląda póżnym wieczorem.
- mała uwaga do FSLTL, działa ogólnie ok, mały błąd tylko podczas kołowania do startu z pasa 11, samoloty zakręcają bezposrednio z taxi na pas, nie skręcają na zawrotkę do końca 11.


Generlanie duży ukłon za tą długo wyczekiwaną scenerię, kawał dobrej roboty.
pozdrawiam
Marcin
epgd
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 25
Joined: Wednesday 04 Jul 2018, 22:03
Name: epgd

Re: EPGD Gdansk MSFS

Post by epgd »

lupson665 wrote: Wednesday 28 Jun 2023, 10:38 oraz tutaj.
Proszę o potwierdzenie problemu przez innych użytkowników.
Tak, potwierdzam,
uskok jest u mnie też.
pozdrawiam
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3402
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPGD Gdansk MSFS

Post by Martin_Starski »

epgd wrote: Thursday 29 Jun 2023, 09:54 Generlanie duży ukłon za tą długo wyczekiwaną scenerię, kawał dobrej roboty.
Dzięki - wiele czasu poświęciliśmy na tą scenerię.
epgd wrote: Thursday 29 Jun 2023, 09:54 zielone przebarwienia na drogach kołowania i pasie,
Prośba o screena abyśmy mieli pewność o które przebarwienia chodzi.
epgd wrote: Thursday 29 Jun 2023, 09:54 oswietlenie od strony terminala jest zdecydowanie za słabe i za krótkie (...)
z pasa 11, samoloty zakręcają bezposrednio z taxi na pas, nie skręcają na zawrotkę do końca 11
Rzucimy na to okiem przez lewę ramię - to co będzie możliwe do poprawy uwzględnimy w najbliższej aktualizacji.
epgd wrote: Thursday 29 Jun 2023, 10:10 uskok jest u mnie też
Sprawdzimy to u siebie i poszukamy przyczyn problemu.
epgd
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 25
Joined: Wednesday 04 Jul 2018, 22:03
Name: epgd

Re: EPGD Gdansk MSFS

Post by epgd »

Witam

W kwestii zielonych przebarwień na taxi i pasie, oraz płycie lotniska.... rozumiem, że powinny być szare, jasne przebarwienia, inne, ale zielonkawe to jest przesada i dobrze wiecie o co chodzi,
naprawdę nie róbcie ze mnie i z siebie daltonistów... :D :D
po drugie, naprawdę jako klient, który ma prawo powiedzieć o swoich neagtywnych odczuciach również... odpowiadacie, że "rzucicie na to okiem przez lewe ramię"..
to jest nie tylko lekceważące wobec mnie i innych klientów, ale wyraźnie pokazuję, że ktoś w tej firmie chyba za wysoko nosi głowę w chmurach...
Produkt jest bardzo udany, bardzo doceniam wkład i pracę, bo była ogromna, ale są aspekty do poprawienia i nie jest to tylko moje zdanie, tylko całej grupy znajomych, którzy zakupili lotnisko zaraz po premierze...

Wracając do oświetlenia nocnego, wymaga poprawek, światła są za krótkie, za słabe, wymagaja tuningu praktycznie na całej długości terminala nowego i starego oraz stojanek, i nie mówię tego złośliwie, tylko chciałbym pomóc, aby to lotnisko wyglądało jak najwierniej realowi, a o to chyba i Wam i Nam użytkownikom chodzi. - powtarzam się, ale wystarczy zobaczyć na kamerach w nocy jak to wygląda na EPGD.
pozdrawiam
Marcin
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3402
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPGD Gdansk MSFS

Post by Martin_Starski »

epgd wrote: Thursday 29 Jun 2023, 22:57 nie róbcie ze mnie i z siebie daltonistów...
Rozumiem Pana zalozenie, ze na wszystkich komputerach (bez wzgledu na hardware) i na wszystkich monitorach sceneria wyglada dokladnie tak samo, ale niech mi Pan wierzy - to zalozenie jest bledne. Stad byla uprzejma prosba o podeslanie zrzutow ekranu. Zapewniam, ze nikt z nikogo nie robi daltonistow.
epgd wrote: Thursday 29 Jun 2023, 22:57 po drugie, naprawdę jako klient, który ma prawo powiedzieć o swoich neagtywnych odczuciach również... odpowiadacie, że "rzucicie na to okiem przez lewe ramię"..
to jest nie tylko lekceważące wobec mnie i innych klientów, ale wyraźnie pokazuję, że ktoś w tej firmie chyba za wysoko nosi głowę w chmurach...
Przepraszam jezeli poczul sie Pan urazony moim dosc "malo subtelnym" stwierdzeniem o "rzuceniu okiem przez lewe ramie" - po prostu czesto uzywam tego stwierdzenia i sie nieco zapomnialem, ale nie uwazam tez aby mialo ono jakis negatywny wydzwiek. W zadnym razie nie mialo byc lekcewazace i mysle ze na przestrzeni lat udowodnilismy wiele razy, ze reagujemy na uwagi uzytkownikow i czesto wydajemy darmowe aktualizacje. Nikt tez nie zabrania wyrazac negatywnych uwag co do scenerii. Niemniej Pan sie chyba tez nieco zapomnial sugerujac, "że ktoś w tej firmie chyba za wysoko nosi głowę w chmurach". To jest forum wsparcia uzytkownikow, wiec bardzo prosze - odpuscmy sobie uwagi personalne.
epgd wrote: Thursday 29 Jun 2023, 22:57 oświetlenia nocnego, wymaga poprawek, światła są za krótkie, za słabe,
Sprawdzimy i dokonamy niezbednych poprawek. Sceneria pojawila sie raptem kilka dni temu - dajmy sobie czas na zebranie wszelkich uwag i wowczas wydanie zbiorczej aktualizacji.
epgd
13-25 posts
13-25 posts
Posts: 25
Joined: Wednesday 04 Jul 2018, 22:03
Name: epgd

Re: EPGD Gdansk MSFS

Post by epgd »

Witam,
te zielone przebarwienia o których tak wesoło dysktujemy, niestety występują u wszystkich moich latających :) znajomych, więc niestety to nie jest tylko mój problem...
Myślę, że te kilka screenów dość wyraźnie tłumaczy w czym rzecz. Może by się udało jednak zmenić troszkę textury w przyszłości..
Przepraszam za swoją niefortunną wypowiedz w Pana kierunku, nie powinienem dać się sprowokować.
Dziękuję za te uwagi, i myślę, że po przyszłych poprawkach będzie to tylko jeszcze lepsza sceneria od Was, która i tak już jest naprawdę wysokiej klasy.
Pozsrawiam
Marcin
elewarr
0-1 posts
0-1 posts
Posts: 1
Joined: Friday 30 Jun 2023, 20:58
Name: Krystian

Re: EPGD Gdansk MSFS

Post by elewarr »

Przyłączam się do kolegi @epgd, ten zielony tint wydaje się być mocno nienaturalny - jakby pas porósł mchem.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Zygi42
0-1 posts
0-1 posts
Posts: 1
Joined: Tuesday 09 Aug 2022, 08:08
Name: Zygmunt

Re: EPGD Gdansk MSFS

Post by Zygi42 »

Witam. Ja mam problem z instalacja. Wyskakuje mi blad,ze nie moze rozpakowac jednego pliku. Prosze o pomoc. Instalacja przez Orbex App.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6267
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: EPGD Gdansk MSFS

Post by DD Stanislaw »

Witam.
W tym momencie tylko kontakt z ORBX. Oni sami kompilują swoje instalatory, my nie mamy do tego wglądu.
Image
AdrianSky
0-1 posts
0-1 posts
Posts: 1
Joined: Sunday 02 Jul 2023, 18:47
Name: AdrianSky

Re: EPGD Gdansk MSFS

Post by AdrianSky »

Ta zielona poświata na drogach kołowania i na pasie daje trochę po oczach :( nocne oświetlenie też tak średnio na jeża :(
Post Reply