And a new project will be... News and other stuff.

Post Reply
User avatar
seam1977
100-199 posts
100-199 posts
Posts: 161
Joined: Friday 14 Oct 2011, 20:53
Location: Czeladz(EPKT)

Re: And a new project will be... News and other stuff.

Post by seam1977 »

Hejka Kuba i Staszku...fajnie to wyglada juz sie nie moge doczekac EPKT.
Kuba czy bedzie w EPKT scenery jakies oscienne miasto jak np.Siewierz,poreba lub zawiercie ktore so na drogach podejscia do RWY 26 a od strony 08 Swierklaniec albo Tarnowskie gory?? Pozdrawiam Slawek.
User avatar
Kuba Pa
200+ posts
200+ posts
Posts: 480
Joined: Wednesday 22 Sep 2010, 12:17
Name: Jakub
Location: Kolbuszowa, Poland

Re: And a new project will be... News and other stuff.

Post by Kuba Pa »

Cześć Seam, my też się juz nie możemy doczekać wydania tej scenrii, właśnie trwają testy, a że jest tam zastosowane 1 innowacyjne rozwiązanie stąd to opóźnienie :wink:
Miejscowości jako samych nie ma, są natomiast punkt VFR, jak Kościół Zendek, kominy huty Cynku w Miasteczku Śląskim, komin w Tarnowskich Górach. W bliższej odległości od lotniska sa charakterystyczne obiekty jak: stadion i wieża widokowa w Ożarowicach, Obwód utrzymania autostrady przy A1. Czy nowy radar zbliżania na górze niedaleko Myszkowic.

Również Cie pozdrawiam :D
Post Reply