Regulamin [po polsku]

Please read before you write!
Locked
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6275
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Regulamin [po polsku]

Post by DD Stanislaw »

Regulamin forum Drzewiecki Design

1. Ogólne
Forum Drzewiecki Design jest własnością prywatną. Jeśli nie zgadzasz się lub nie zamierzasz stosować do któregokolwiek z poniższych punktów regulaminu, nie rejestruj się. Nad porządkiem na forum czuwa administrator i moderatorzy. Mają oni prawo do edycji lub kasowania każdego postu oraz całych tematów, bez wyjaśniania przyczyny. Mogą też dodawać ostrzeżenia osobom nie przestrzegającym regulaminu a także ich blokować.

2. Rejestracja
Aby móc pisać posty na forum, wymagane jest zarejestrowanie się. Po zarejestrowaniu należy aktywować konto poprzez link, który będzie wysłany na podany przez Ciebie w formularzu adres e-mail. Będziesz miał możliwość zmian w swoim profilu po rejestracji. Hasło do Forum to: 3bce5f67-09da-43c6-bcee-e86f7dae6b22

3. Pisanie
Korespondencja na tym forum jest prowadzona w języku angielskim (preferowanym), polskim i rosyjskim. Przy pisaniu postów absolutnie nie będziemy tolerowali złośliwości, chamstwa lub przekleństw. Prosimy o zachowanie kultury osobistej. Prosimy także o używanie interpunkcji i pisanie w sposób zrozumiały, z podaniem wszystkich potrzebnych szczegółów w celu rozwiązania ewentualnego problemu. Nie należy pisać całych postów WIELKIMI LITERAMI lub używać kolorowych czcionek - kolory czerwony i niebieski są zarezerwowane dla moderatorów. Nie należy również cytować całych postów. Reklamowanie produktów komercyjnych i darmowych jest zabronione bez zgody administratora. Sugestia użycia pirackiego oprogramowania będzie karana usunięciem z listy użytkowników tego forum. Użytkownicy nie mogą tworzyć nowych tematów - wystarczy wejść w temat poświęcony danemu produktowi i tam zadać swoje pytanie.

4. Aktywność
Konta osób nieaktywnych (nie logujących się) przez określony czas (zazwyczaj 2 lata), mogą być skasowane bez uprzedzenia. Forum posiada także skalę rang, zależną od ilości napisanych postów:
Image - 0-1 postów
Image - 2-4 postów
Image - 5-12 postów
Image - 13-25 postów
Image - 26-49 postów
Image - 50-99 postów
Image - 100-199 postów
Image - powyżej 200 postów

Życzę miłego pobytu na forum Drzewiecki Design.
Administrator
Image
Locked