EPRZ Rzeszow MSFS

Latest version: v1.0 (2022)

User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3402
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPRZ Rzeszow MSFS

Post by Martin_Starski »

Cześć, dzięki wielkie - dodałem do bug report.
wolb
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Monday 02 Oct 2023, 19:59
Name: wolb

Re: EPRZ Rzeszow MSFS

Post by wolb »

Dzień dobry,
Niedawno kupiłem to lotnisko do symulatora i chciałbym zapytać się o parę rzeczy.
Podczas uruchamiania symulatora i testowania, czy wszystko poprawnie chodzi, zauważyłem, że Gate 5 nie jest dostępny - nie można w ogóle go wybrać.
Na lotnisku EPRJ wyświetlają się dwa typy startu na pasie - "26L | RUNWAY" oraz "26" (Również dla drugiej strony pasa). Czy może być to spowodowane przez GSX?
Używam GSX Pro, ale nie chcę wydawać kolejnych pieniędzy na pakiet profili, z których tylko jeden mi się przyda. Czy będzie możliwość zakupu pojedynczego profilu?
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3402
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPRZ Rzeszow MSFS

Post by Martin_Starski »

wolb wrote: Monday 02 Oct 2023, 20:10 zauważyłem, że Gate 5 nie jest dostępny - nie można w ogóle go wybrać.
Wynika to z tego, że na tym stanowisku standardowo stoi samolot statyczny (jezeli taka opcja zostanie wybrana podczas instalacji) - dlatego tez to stanowisko nie jest dostepne.
wolb wrote: Monday 02 Oct 2023, 20:10 EPRJ wyświetlają się dwa typy startu na pasie
Lotnisko EPRJ obejmuje dwa pasy: 26L/26R oraz 08L/08R zgodnie z "aerodrome chart". Moge jeszcze raz prosic o wyjasnienie jaki jest tu problem?
wolb wrote: Monday 02 Oct 2023, 20:10Używam GSX Pro
GSX Pro nie jest naszym produktem. My nie tworzymy naszych wlasnych profili pod GSX Pro, natomiast mozemy polecic produkt CARTAYNA & DRZEWIECKI AIRPORTS MSFS.
wolb
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Monday 02 Oct 2023, 19:59
Name: wolb

Re: EPRZ Rzeszow MSFS

Post by wolb »

Na pasach EPRJ, wyświetlają się podwójnie pasy startowe (kropki, dzięki którym pojawiamy się na pasie startowym po kliknięciu „Fly” w menu), na przykład zaraz obok opcji RWY 26L jest opcja podpisana 26 (Nie chodzi tu o sąsiedni pas startowy).
User avatar
DD Stanislaw
Administrator
Administrator
Posts: 6267
Joined: Monday 15 May 2006, 10:07
Name: Stanisław
Location: Warsaw, Poland

Re: EPRZ Rzeszow MSFS

Post by DD Stanislaw »

Witam. Najlepiej usunąć lotnisko z profilu GSX i sprawdzić, czy problem będzie nadal występował (nie powinien).

W kwestii profili polecam viewtopic.php?t=534 ; nie da się kupić jednego ze względów operacyjnych.
Image
User avatar
tadeon
26-49 posts
26-49 posts
Posts: 28
Joined: Wednesday 08 Jul 2015, 18:01
Name: tadeon
Location: Warsaw, Poland

Re: EPRZ Rzeszow MSFS

Post by tadeon »

Po ostatniej aktualizacji symulatora, zniknęły dodane przez was drogi dojazdowe do waszego pięknego mostu w Rzeszowie. Bynajmniej u mnie.
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3402
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPRZ Rzeszow MSFS

Post by Martin_Starski »

Czy próbowałeś może ustawić wyższy priorytet dla scenerii przy użyciu Package Reorder Tool?
User avatar
tadeon
26-49 posts
26-49 posts
Posts: 28
Joined: Wednesday 08 Jul 2015, 18:01
Name: tadeon
Location: Warsaw, Poland

Re: EPRZ Rzeszow MSFS

Post by tadeon »

Próbowałem, bez rezultatu.
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3402
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPRZ Rzeszow MSFS

Post by Martin_Starski »

Dzięki, odnotowane - sprawdzimy w wolnej chwili.
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3402
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPRZ Rzeszow MSFS

Post by Martin_Starski »

tadeon wrote: Tuesday 17 Oct 2023, 22:06 Próbowałem, bez rezultatu.
Sprawdziliśmy i nie widzimy żadnych zmian zarówno dla lotniska jak i dla miasta (w tym dróg). Prosba o jakieś screeny, ale raczej to wygląda jakby inny dodatek coś mącił w naszej scenerii.

Image
User avatar
tadeon
26-49 posts
26-49 posts
Posts: 28
Joined: Wednesday 08 Jul 2015, 18:01
Name: tadeon
Location: Warsaw, Poland

Re: EPRZ Rzeszow MSFS

Post by tadeon »

To rzeczywiście jakiś dodatek. Jeszcze nie wiem, który, ale sprawdzę i dam znać. Kiedy wyłączyłem inne dodatki oprócz EPRZ, jest OK. A teraz idę szukać winowajcy.
Pedro
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Thursday 07 Dec 2023, 12:31
Name: Piotr

Re: EPRZ Rzeszow MSFS

Post by Pedro »

Dzień dobry, od jakiegoś czasu przyjmijmy że po ostatniej aktualizacji symulatora zakupione lotniska EPRZ oraz EPKK, niestety albo niestety poprzez sklep MS nie wczytują się przy próbie ładowania próby lotu. Symulator albo w trybie zwykłym ładując zatrzymuje się w połowie ładowania, po kilku minutach oczekiwania (5-10) pozostaje zresetowanie poprzez menagera zadań. Próba odinstalowania w symulatorze i ponownego zainstalowania nie pomaga.
Pytanie: co może być tego przyczyną? inne standardowe lotniska działają bez zarzutu i ładowanie lotów trwa "normalnie" z tym że nie ma opcji zawieszania.
User avatar
Martin_Starski
200+ posts
200+ posts
Posts: 3402
Joined: Monday 24 Sep 2012, 11:11
Name: Marcin
Location: Warszawa

Re: EPRZ Rzeszow MSFS

Post by Martin_Starski »

Witam, sprawdzę u siebie aczkolwiek nie sądzę aby wina leżała po stronie naszego produktu. Niestety po aktualizacjach MSFS dzieją się różne rzeczy...
Próbowałeś podstawowych kroków typu wyczyszczenia rolling cache i odbudowanie sceneryindexes?
Pedro
2-4 posts
2-4 posts
Posts: 2
Joined: Thursday 07 Dec 2023, 12:31
Name: Piotr

Re: EPRZ Rzeszow MSFS

Post by Pedro »

Zalecany zabieg chyba pomógł - będę testował - szacun i dzięki za pomoc
User avatar
tadeon
26-49 posts
26-49 posts
Posts: 28
Joined: Wednesday 08 Jul 2015, 18:01
Name: tadeon
Location: Warsaw, Poland

Re: EPRZ Rzeszow MSFS

Post by tadeon »

W mieście przydałoby się dołożyć wieżowiec Olszynki Park. 180 metrów to sporo. Góruje nad miastem, ale tylko w realu.
Post Reply